У День Незалежності України вулицями Дрогобича пройде урочиста марш-хода, яку очолить молодь з 25-метровим полотном Державного прапора

У День Незалежності України, 24 серпня, о 15:00 вулицями Дрогобича відбудеться урочиста марш-хода.

Маршрут урочистої ходи: сквер Героям Небесної Сотні (початок) — пам’ятник Т. Шевченкові — вулиця І. Франка — пам’ятник Борцям за волю України — вулиця Січових Стрільців — вулиця Т. Шевченка — площа Ринок (кінець).

В ході урочистої марш-ходи відбуватиметься покладання квітів до пам’ятників Героям Небесної Сотні (у сквері Героїв Небесної Сотні), Тарасу Шевченку, Івану Франку, Борцям за волю України, В’ячеславу Чорноволу, Героям Небесної Сотні (катедральний собор Пресвятої Трійці).

Урочисту марш-ходу очолить військовий оркестр та молодь, яка нестиме 25-метрове полотно Державного прапора України. Відтак на площі Ринок заплановано провести плац-концерт військового оркестру, урочисте віче та святковий концерт. Про це повідомили на засіданні організаційного комітету, яке відбулося 15 серпня у Світлиці Ратуші.

Зазначимо, що у Дрогобичі неодноразово відбуваються урочисті марші, в ході яких вшановують пам’ять Героїв, які творять і творили сучасну історію України.

З нагоди проведення урочистої марш-ходи запрошуємо дрогобичан, активних громадян, сім’ї Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, молодь міста взяти участь і вшанувати Героїв України!

Читайте також: