У День Незалежності дрогобичани вшанували Героїв України тисячною пам`ятною марш-ходою. ФОТО. ВІДЕО

У четвер, 24 серпня, українці відзначили 26 річницю Незалежності. В багатьох країнах світу відбулися заходи з відзначення Дня Незалежності України.

Вже 26 років пройшло від того часу, коли Україна офіційно здобула свою Незалежність, за яку полягли і продовжують боротися кращі сини українського народу, зокрема й дрогобичани.

Цього року у Дрогобичі в особливий спосіб вшанували пам’ять Героїв України — вулицями міста пройшла урочиста марш-хода за участю дрогобичан, молоді, ветеранів національно-визвольних змагань, воїнів-учасників АТО, громадських діячів, службовців, представників духовенства та керівництва міста. Очолили урочисту патріотичну марш-ходу військовий оркестр та молодь, яка несла 25-метрове полотно Державного прапора України.

Понад тисячу дрогобичан у патріотичних одностроях пройшли колоною за маршрутом: сквер Героїв Небесної сотні – пам’ятник Т. Шевченкові – вулиця І. Франка – пам’ятник Борцям за волю України – вулиця Січових стрільців – вулиця Т. Шевченка – площа Ринок.

Вшановуючи пам`ять Героїв України, під час руху ходи, міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом зі своїм заступником Василем Качмарем, молоддю та представниками громадських об’єднань міста поклали квіти до підніжжя пам’ятників та пам`ятних знаків патріотам української держави: Героям Небесної сотні, Тарасові Шевченку, Степанові Бандері, Іванові Франкові, Борцям за волю України, В’ячеславу Чорноволу.

Прибувши на площу Ринок, учасники ходи взяли участь в урочистому віче та святковому концерті з нагоди 26-ї річниці Незалежності України.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: