У День матері молодь Дрогобича вітатиме матерів букетами весняних конвалій

                                                                                                                                                                                                                                                     Фото з мережі Інтернет

У другу неділю травня увесь світ відзначає день найдорожчої у житті людини – мами. В Україні це свято офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року.

У цей день діти дякують своїм матерям, дарують квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують мамам пісні та вірші.
У Дрогобичі свято Дня матері відзначається на загальноміському рівні.

Відтак за ініціативи відділу молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту ДМР вже зранку у неділю, 13 травня, у період з 10:00 до 11:00 дрогобицькі дітлахи біля Катедрального собору Пресвятої Трійці вітатимуть усіх жінок букетами весняних конвалій. За сприяння у придбанні букетів відділ молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту ДМР дякує керівнику КП «Дрогобицька лазня» Роману Москалю.

А вже о 16:00 дрогобичан та гостей міста з нагоди Дня матері запрошують на культурно-мистецький захід «Мама — ангел на землі», який відбудеться на території парафії церкви Дрогобицьких Священомучеників Северина, Якима, Віталія (вул. Є. Коновальця).

Окрім цього, у Дрогобицькій Ратуші відбувається виставка «Галерея маминих портретів», присвячена Дню матері. Авторами портретів є учні дрогобицьких шкіл і студенти коледжів та училищ міста.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні