Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 30 квітня по 04 травня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У його підготовці і проведенні взяли участь всі учасники навчально-виховного процесу.

Для проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності  було розроблено план заходів. У ході проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи виконано.

Під час Тижня знань безпеки життєдіяльності проведено:

 з класними керівниками нараду з питань профілактики дитячого травматизму та дотримання правил поведінки: на транспорті, автошляхах, залізниці; при експлуатації побутових газо- та електроприладів; при виникненні пожежі в квартирі, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами; при виявленні розливу ртуті.

З дітьми бесіди з питань дотримання правил поведінки для 1-4 класів: «Ти – пасажир», «Дорога до школи». Для 5-6 класів:  «Легенди та перекази про виникнення вогню», «Про добро і зло вогню».

Для 7- 8 класів: «Щоб бути здоровим», «Особиста гігієна», «До чого можуть призвести шкідливі звички».

Для 9-11 класів: «Знайомі та незнайомі люди», «Якщо ти відчув запах газу, то…».

Вчителі української мови Возняк І.І., Пецкович О.Д. написали диктанти  «Правила дорожнього руху».

Будз М.П., педагог-організатор школи, разом із учнівським парламентом проводили щоденні рейди «Я- пішохід», вікторину « Веселий пішохід », практичні заняття  на майданчику безпеки дорожнього руху.

Бібліотекар школи Химин Ю.Я. та вчитель основ здоров’я Кіндій Л.Є. організували виставку стінгазет для висвітлення питань з безпечної життєдіяльності учнів та профілактики невиробничого травматизму.

Класними керівниками 1-11 класів проведені виховні години за тематикою:  «Безпека на дорозі – безпека життя», конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 5-7 класів, показ відеофільмів з профілактики невиробничого травматизму, правил поведінки в побуті, вікторини знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома під час літніх канікул (безпечне користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками), батьківські збори для учнів 1-4, 5-11 класів.

Проведені відкриті уроки з питань пожежної безпеки, правил дорожнього руху, рекомендації щодо захисту від актів терору, безпеки життєдіяльності.

Лип’як З.В., практичний психолог, провела діагностику психічного стану дітей 8-9 класів та заняття з елементами тренінгу « Вчуся управляти собою».

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні