Тиждень англійської мови «English forever»

4-8 грудня 2017 року у Дрогобицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 2 проходив тиждень англійської мови. Він розпочався із флаєр-акції «Welcome to Britain», яка відбувалася у фойє (9-В клас). Було також проведено низку тематичних уроків: вікторин, конференцій, квестів.

Учні 10-Б класу підготували інформацію про Свято подяки, яке є традиційним  у багатьох англомовних країнах. Захоплюючими були урок-змагання «В гостях у Аліси» (5-В клас), урок-конференція «Famous people» (8-А і 8-Б класи), урок-вікторина «The first Olympic record» (7-Б клас). 8-Б клас побував на вечірці «Jampuff’s  party», а 8-А розповів про цікаві миті життя і творчі досягнення всесвітньо відомих кумирів – шведської групи АББА, співачок Селін Діон та Уітні Хюстон.  Також усі присутні мали змогу переглянути чудові музичні кліпи на популярні хіти «I have a dream», «Titanic: soundtrack song», «I will always love you». Прекрасна музика не залишила нікого байдужим, тож співали усі. Учні 6-Б класу з великим задоволенням і любов’ю виготовляли листівки для своїх найрідніших – мами і тата.

Не оминули увагою і молодших школярів. Вперше були здійснені відеозаписи руханок «Fit in English», які зараз монтуються старшокласниками у єдиний кліп. Були також і перегляд мультфільмів, урок-гра «Вчимо англійську весело» (6-А клас), інсценізація казки (4-Г клас), підготовка до вечірки «Yellow party» (4-Б клас), вікторина «Look at Britain» (учні 4-х класів).

Минув захоплюючий та насичений цікавими подіями тиждень. Залишились приємні спогади та бажання повторити все ще раз, адже англійська – це мова міжнародного спілкування всього світу!

Наталія Заблоцька,

голова шкільного методичного об’єднання