Цьогорічне відзначення Дня міста Дрогобича відбуватиметься на декількох локаціях в умовах мінімального бюджетного фінансування


У вівторок, 11 вересня, у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання організаційного комітету з відзначення 927-ої річниці Дня міста Дрогобича. Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара.

Традиційно заходи з відзначення Дня міста Дрогобича відбувалися на центральній площі міста, однак, цьогоріч у зв’язку з проведенням реконструкції площі Ринок заходи відбуватимуться на таких локаціях як площа Замкова гора, дворик Ратуші, вулиця Ковальська та площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Отож, 21 вересня, у День Різдва Пресвятої Богородиці, у храмах міста відбудуться святкові літургії. Опісля у центральній частині міста на вище вказаних майданчиках відбуватимуться святкові заходи.

На площі Замкова гора, за умови сприятливої погоди, заплановано виступи за участю художніх та місцевих молодіжних колективів. Також на цій локації з 14:00 до 15:00 відбуватиметься театралізована вистава про відомих дрогобичан минулого.

На вулиці Ковальскій відбуватиметься святковий ярмарок, де містяни та гості Дрогобича зможуть придбати сувенірну продукцію, а також скуштувати різноманітні національні страви.

Основним майданчиком, де відбуватимуться офіційні заходи, цьогоріч визначено площу біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Отож о 15:00 заплановано проведення урочистого віче за участю представників духовенства, іноземних делегацій та керівництва міста.

Після проведення віче о 16:00 заплановано концерт за участі місцевих солістів, художніх колективів та ансамблів.

У вечірній програмі заплановано концерт музичного гурту «Ван-Гог». Завершиться дійство вогняним шоу.

Також впродовж дня Туристично-інформаційний центр проводитиме екскурсію на Вежу Ратуші «Там, де починається небо».

На передодні Дня міста — 20 вересня у вежі Костелу святого Варфоломія заплановано виставку художніх картин із зображенням Пресвятої Богородиці, відкриття якої відбудеться о 15 годині.

Також до Дня міста заплановано низку виставок у бібліотеках міста, спортивні та молодіжні заходи.

Для школярів 21 вересня уроки будуть скорочені та завершаться близько 12:00, однак у школах буде проведено тематичні години пов’язані з історією міста Дрогобича.

У суботу, 22 вересня, Туристично-інформаційний центр також планує провести презентацію «Вуличного музею» та проморолика про місто Дрогобич.

У неділю, 23 вересня, дрогобичан та гостей міста запрошують на феєричне дійство «Маленька красуня Дрогобича – 2018».

«Цьогорічне відзначення Дня міста відбувається за умов мінімальних затрат з міського бюджету, оскільки ми повинні забезпечити низку фінансових видатків у сферах освіти, медицини, ЖКГ. Однак, надіюсь, що ті заходи, які ми разом запланували будуть цікавими та пізнавальними як для дрогобичан, так і гостей міста, зокрема нашої молоді», — резюмував засідання організаційного комітету з відзначення Дня міста заступник міського голови Василь Качмар.

Зазначимо, деталі про заходи з нагоди 927-ої річниці Дня міста Дрогобича буде висвітлено у наступних публікаціях та афішах, які згодом буде розміщено на офіційному Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради, соціальних мережах та у засобах масової інформації міста.

Зацікавленість статтею
[Всього: 21 Середня оцінка: 3.1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні