Трибуна депутата


№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Назва місцевого організації політичної партії від якої обрано депутата Депутатські запити, відповіді та звіти
Запити Відповіді Звіт за 2016 рік Звіт за 2017 рік Звіт за 2018 рік
1 Андрухів Андрій Васильович ДМО ПП "Об'єднання "Самопоміч" (б/п) 8 8 Подано * *
2 Балог Олег Богданович ДМО ПП "Громадянська позиція" (б/п) 91 77 * * Подано
3 Бернадович Володимир Анатолійович ДМО партії "БПП"Солідарність" 4 3 * * *
4 Бичков’як Олена Вікторівна ДМО "Громадський рух "Народний контроль"(б/п) 2 2 Подано * Подано
5 Броварський Назарій Ярославович Дрогобицька міська організація партії "БПП"Солідарність" 92 87 * * *
6 Броницький Роман Зіновійович ДМО ПП "Громадянська позиція" 57 64 Подано * *
7 Вітульська Марія Іванівна ДМО ВО "Свобода" 17 18 Подано Подано Подано
8 Городинський Михайло Мар’янович ДМО ПП "Громадянський рух "Народний контроль" 1 1 Подано Подано *
9 ГородиськийТарас Іванович ДМО ПП "Громадянський рух "Народний контроль" 1 1 * * *
10 Грицай Роман Миколайович ДМО ВО "Батьківщина" 17 11 Подано Подано Подано
11 Дацюк Олег Юрійович ДМО ВО "Батьківщина" 9 12 Подано Подано Подано
12 Демко Тарас Іванович ДМО ПП "Громадянська позиція" 102 69 Подано Подано *
13 Дзюрах Ірина Василівна ДМО ПП "Громадянський рух "Народний контроль" 47 42 Подано Подано *
14 Жуковська Олена Генадіївна ДМО ПП "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" (б/п) 19 19 Подано * *
15 Курчик Роман Михайлович ПП Народний Рух України 1 1 * * *
16 Куць Іван Миколайович ДМО ПП "Громадянський рух "Народний контроль" (б/п) * * * * Подано
17 Кушлик Юрій Орестович ДМО ПП "Громадянський рух "Народний контроль" (б/п) 7 9 Подано Подано *
18 Лазарів Ігор Ярославович ДМО ПП "Громадянська позиція" (б/п) 1 2 * * *
19 Лужецький Мирослав Богданович ДМО ВО "Батьківщина" (б/п) 2 2 Подано * *
20 Майданюк Олег Євгенійович ДМО ВО "Свобода" * * Подано * *
21 Милян Юрій Михайлович ДМО ПП "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" (б/п) 18 19 Подано * *
22 Муль Роман Миколайович ДМО ПП "Об'єднання "Самопоміч" (б/п) 3 3 Подано * *
23 Настьошин Степан Євгенович ДМО ПП "Об'єднання "Самопоміч" (б/п) 2 2 Подано * *
24 Оленич Сергій Романович ДМО ПП "Об'єднання "Самопоміч" 4 4 Подано * *
25 Петруняк Тарас Мирославович ДМО ВО "Батьківщина" * * Подано * Подано
26 Пристай Богдан Романович Позапартійний 35 40 * * *
27 Розлуцький Ігор Миколайович ДМО ВО "Свобода" 25 23 * * *
28 Семенишин Зіновій Миронович ДМО ПП "Громадянський рух "Народний контроль" (б/п) 15 17 Подано Подано *
29 Скірко Орест Володимирович ДМО партії "БПП "Солідарність" 20 21 * Подано *
30 Тюска Віктор Миколайович ДМО ПП "Об'єднання "Самопоміч" (б/п) * * Подано * *
31 Хрущ Олег Васильович ДМО ВО "Свобода" 13 12 * * *
32 Шагала Роман Миколайович ПП Народний Рух України (б/п) 8 9 Подано * *
33 Шевкенич Андрій Іванович ДМО партії "БПП "Солідарність" 1 1 * * *
34 Шеремета Михайло Михайлович ДМО ВО "Свобода" 46 56 Подано * *
35 Янів Андрій Євстахійович ДМО партії "БПП "Солідарність" (б/п) 4 4 Подано * *
36 Янів Олена Георгіївна ДМО ВО "Свобода" 2 2 Подано * *