Тарас Кучма звернувся до приватного підприємства ПАТ «Укртелеком» з вимогою відновити якісну роботу радіозв’язку на території Дрогобича

Якість радіозв’язку на території міста Дрогобича останнім часом значно погіршилася. Чимало скарг на відсутність радіозв’язку надходить від мешканців міста на адресу міської ради та голови міста зокрема.
Відтак у понеділок, 11 вересня, в ході понеділкової оперативної наради міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернувся до керівника місцевої філії ПАТ «Укртелеком» Павла Пасікова з вимогою оперативно відреагувати на скарги мешканців та відновити радіозв’язок у місті.

Своєю чергою Павло Пасіков зазначив, що справді провідне радіо працює з перебоями, однак ремонтні роботи вдається провести далеко не в кожному будинку, оскільки для цього ремонтникам необхідно піднятися на горище будинку, де встановлені радіоантени, а мешканці цих будинків, посилаючись на приватну власність цих горищ, не дають їм доступу.

Відтак Тарас Кучма наголосив, що потрібно докласти усіх зусиль до того, щоб роботу проводового радіо налагодили у короткий термін, оскільки, слухачі, зокрема літні люди, не отримують важливої інформації. Більше того, міський очільник запропонував керівництву Дрогобицької філії ПАТ «Укртелеком» підтримку у вирішенні проблеми задля забезпечення вимог та потреб мешканців міста.

Читайте також: