Тарас Кучма зустрівся з дітьми з Авдіївки та Станиці Луганської, які святкуватимуть Великдень у Дрогобичі. ФОТО

IMG_8435

Цьогорічною особливістю святкування Великодня у Дрогобичі є участь 16 дітей з Авдіївки та Станиці Луганської. У вівторок, 11 квітня, з дітьми та їхніми педагогами зустрівся міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Зустріч дітей та педагогів відбулася у приміщенні Ратуші.

Спершу міський очільник привітав гостей на дрогобицькій землі та поцікавився враженнями дітей від перебування на Західній Україні. Відтак, Тарас Кучма побажав гостям миру та відзначив, що Україна — єдина від Сяну до Дону.

«Ми — єдина велика нація, яку ніхто і ніколи не зможе роз’єднати неправдивим словом та пропагандистськими методами. Ми — нація, у якої велике майбутнє.», — наголосив міський голова. Також Тарас Кучма побажав гостям почерпнути на Дрогобиччині якомога більше позитиву та любові задля того, щоб донести їх до своїх побратимів на Східні терени України.

Своєю чергою діти подякували за теплий і дружній прийом та відзначили гостинність галичан, які намагаються зробити їхнє перебування на теренах Західної України якомога позитивнішим, яскравим, з цікавою програмою, заходами та екскурсіями. Найбільш очікуваним дійством, за словами гостей, для них є фестиваль «Велика Гаївка», який відбуватиметься у Дрогобичі 18 квітня.

IMG_8399

IMG_8401

IMG_8403

IMG_8404

IMG_8406

IMG_8407

IMG_8408

IMG_8409

IMG_8433

IMG_8441

IMG_8442

Читайте також: