Тарас Кучма зобов’язав відповідальних керівників структурних підрозділів оперативно розглянути звернення громадян, які надійшли на гарячу лінію «112»

У понеділок, 12 лютого, на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів та держустанов міський голова Дрогобича Тарас Кучма знову порушив питання щодо термінів розгляду звернень мешканців Дрогобича, які надійшли на обласну гарячу лінію «112».

За словами міського голови, звернення, скеровані до КП «ЖЕО», відділу економіки ДМР та Дрогобицького РЕМ, потребують негайного вирішення.

Відтак Тарас Кучма зобов’язав керівника КП «ЖЕО» Олега Майданюка взяти під особистий контроль виконання робіт по зверненнях з витоку води у підвалах, протіканнях даху та інших. В.о. начальника відділу економіки Ігорю Юзв`яку міський очільник доручив врегулювати питання з дотриманням графіку руху міських маршруток у Дрогобичі. На останок Тарас Кучма наголосив, що розгляд звернень дрогобичан — пріоритетне завдання у роботі структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств.

«Наголошую, у разі невчасного виконання доручення виконавці будуть притягнуті до відповідальності», — резюмував Тарас Кучма.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні