Тарас Кучма вручив подяки силовикам, які врятували життя неповнолітньому. ФОТО

IMG_6799

Сьогоднішня понеділкова оперативна нарада міського голови з керівниками структурних підрозділів розпочалася з вручення подяк міським головою начальнику Дрогобицької РВДСНС у Львівській області Роману Свястину, начальнику Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області Борису Пантюхову та начальнику Дрогобицької ВП НП у Львівській області Мирону Карапаті за жертовність, відданість своїй роботі, злагоджені дії задля досягнення єдиної мети – спасіння життя дитини.

Також Тарас Кучма подякував своїм заступникам Ігорю Герману, Володимиру Коцюбі, Василю Качмару та секретарю ради Олегу Хрущу, які забезпечили оперативність запобігання суїциду неповнолітнім у місті Стебнику.

«Тільки завдяки злагодженим діям нам вдалося зберегти життя дитині, адже відомо, що в інших містах не вдалося запобігти цій страшній трагедії. Це ще раз доводить те, що тільки працюючи разом можна досягати відповідних результатів. Дякую вам за відданість своїй роботі.», – резюмував Тарас Кучма.

Нагадаємо, минулого тижня у місті Стебник трапилася жахлива подія. Тринадцятирічний хлопчик намагався вчинити самогубство, стрибнувши з багатоповерхівки. Як виявилось згодом, хлопчик потрапив у тенета смертельної гри в соціальній мережі «Вконтакті» – «Синій кит». Хлопчину вдалося врятувати.

IMG_6795

IMG_6796

IMG_6798

IMG_6799

IMG_6802

Читайте також: