Тарас Кучма та Василь Качмар проінспектували хід виконання ремонтних робіт у приміщеннях дитячої міської лікарні під дитяче інфекційне відділення. ФОТО

У понеділок, 14 травня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови Василь Качмар проінспектували хід проведення реконструкції приміщень у КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня», де згодом буде розміщено дитяче інфекційне відділення.

Спільно з керівництвом міста під час інспектування робіт були присутні начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба та головний лікар КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Оксана Стебельська.

Зараз дитяче інфекційне відділення розміщене на вул. Козловського, 1, однак стан приміщення, де розміщене відділення, незадовільний. На реконструкцію цього приміщення необхідно десятки мільйонів гривень. Окрім цього, на оплату послуг з опалення приміщення щорічно затрачається близько півмільйона гривень.

Приміщення у КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня», у яких зараз проводиться ремонт під інфекційне відділення, входить до складу структури лікарні тому підключене до системи опалення та опалюється. Загалом, враховуючи задовільний стан, на реконструкцію вказаного приміщення необхідно та передбачено лише 2,5 мільйони гривень.

Відтак у приміщеннях вільного прибудованого крила КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» проводиться капітальний ремонт та дитяче інфекційне відділення буде перенесено туди.

На даному етапі у майбутньому відділені дитячої інфекції виконані роботи з руйнування стін, згідно з проектно-кошторисною документацією реконструкції дитячого інфекційного відділення, розведена мережа з водопостачання та водовідведення, проведено заміну вікон та дверей, а також облаштовано ізольовані виходи в боксових палатах.

Окрім цього, на території дитячого інфекційного відділення передбачено облаштування під’їзної дороги.

Ремонтні роботи залишаються на постійному контролі міського голови Тараса Кучми та заступника міського голови Василя Качмара.

Відкриття оновленого дитячого інфекційного відділення заплановане на вересень цього року.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні