Тарас Кучма та Надія Скотна обговорили основні принципи створення у Дрогобичі комфортного середовища для студентської молоді. ФОТО

У четвер, 9 серпня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася спільна нарада міського голови Дрогобича Тараса Кучми та ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надії Скотної щодо створення у місті комфортного середовища для студентського молоді.

Участь у нараді також взяли радник міського голови Дрогобича Олег Дукас, начальник фінансового управління ДМР Оксана Савран, представники юридичного відділу міської ради, а також радник ректора ДДПУ ім. І.Франка Володимир Кисіль, декан біолого-природничого факультету університету Світлана Волошанська, голова студентського профкому Ігор Гівчак, партнери з Бельгії та представники студентства.

Під час наради обговорили перспективи створення загальноміської програми на 2019 рік щодо призначення системної стипендії міського голови Дрогобича кращим студентам університету. Як зазначила ректор університету Надія Скотна, студенти вже отримували стипендії міського голови, однак такі виплати були разовими.

Окрім цього, учасники наради обговорили важливість створення студентських просторів, але, як наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, такі простори потрібно облаштовувати не лише біля адміністративних будівель, а зокрема біля студентських гуртожитків, де гуртується чимала кількість молоді. Під час обговорення цього питання Тарас Кучма підкреслив, що у межах проекту «Drohobych Smart city» у місті заплановано облаштування smart-зупинок громадського транспорту та камер відеоспостереження. Такі нововведення у місті встановлюватимуть, за словами Тараса Кучми, саме біля студентських гуртожитків на вул. Володимира Великого.

Одним із найважливіших питань, яке обговорили на нараді, це створення цільової програми підтримки ІТ-середовища у місті, зокрема саме у цю програму планують включити системне стипендіювання міського голови кращих студентів Дрогобицького вишу.

Щодо підтримки ІТ-середовища у місті, то за підтримки міської ради планується впровадити стажування студентів у місцевих ІТ-компаніях, а у випадку його успішності, подальшого працевлаштування у цих компаніях. Оскільки, за слова учасників наради, на сьогоднішній день саме сфера ІТ є найбільш оплачуваної та затребуваною. У цьому випадку, як наголосив Тарас Кучма, активно залучатимуть громадський хаб, який буде споруджено на вул. Бориславській.

«Нашим основним завданням є втримати прогресивну студентську молодь у Дрогобичі, забезпечивши гідними робочими місцями», — резюмував міський голова Дрогобича.

Також студентів університету, зокрема політологічного спрямування, залучатимуть до процесу вивчення громадської думки.

Зацікавленість статтею
[Всього: 15 Середня оцінка: 2.4]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні