Тарас Кучма: Стратегія соціально-економічного розвитку — деталі, які потрібно озвучувати, обговорювати з громадою та поступово реалізовувати. ФОТО

У середу, 15 травня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів нараду за участю представників структурних підрозділів ДМР, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, бізнесу, щодо реалізації соціально-економічної стратегії розвитку міста.

В ході наради було обговорено наступні сфери діяльності: економічну, інвестиційну, господарську, туристичну, інформаційно-технологічну, наукову, соціальну та культурну. Також було обговорено можливості реалізації Угоди мерів щодо впровадження екологічної програми.

За кожним напрямком діяльності відповідальні особи презентували ключові напрямки та напрацювання, які будуть включені до загальної стратегії соціально-економічного розвитку Дрогобича: розробка брендингу міста, туристична промоція міста, збереження історико-культурної та архітектруної спадщини міста, розвиток ІТ-сфери, впровадження електронних сервісів та розбудова системи «Розумне місто», проведення інформаційних кампаній, робота з навчальними закладами, представниками місцевого бізнесу, запровадження екологічних стандартів та перехід на альтернативні джерела енергії, розвиток громадського простору, розбудова інфраструктури міста, робота над залученням інвестицій та створення економічно вигідних умов для інвесторів, залучення мешканців міста до управлінських процесів.

«Перед нами стоїть чимало викликів, однак ми повинні усі наші напрацювання та ідеї вибудувати в єдиний алгоритм дій — стратегію соціально-економічного розвитку міста. Ми маємо великий потенціал і повинні використати його таким чином, щоб створити максимально комфортні умови як для мешканців, так і гостей міста. Ті напрацювання, які ми вже досягнули, нам потрібно пропагувати серед дрогобичан, адже мені, як міському голові, важлива думка кожного мешканця нашого міста. Стратегія соціально-економічного розвитку — деталі, які потрібно озвучувати, обговорювати з громадою та поступово реалізовувати», — наголосив в ході наради міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: