Тарас Кучма: Спільні зустрічі з громадою міста дають можливість віднайти шляхи вирішення нагальних проблем. ФОТО

IMG_8661

Цього тижня міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів дві зустрічі з громадою міста.

У понеділок, 10 квітня, Тарас Кучма зустрівся з мешканцями будинків №5 та №7 вулиці Нижанківського. Основна проблема, яку прагнуть вирішити мешканці обох будинків, — будівництво на сусідній ділянці, яка прилегла до їхніх будинків. За словами мешканців, сусіднє будівництво створює їм чимало незручностей: від руху вантажівок руйнується фасад будинків, забудовником зруйновано каналізаційну решітку та частину огорожі.

Своєю чергою міський очільник та присутні службовці запевнили мешканців у тому, що вони мають право позиватися на забудовника до суду. Однак, станом на сьогодні у забудовника є всі дозволи та належно оформлені документи.

Окрім основної проблеми є ще низка господарських проблем, які мешканці просять вирішити: зрізати дерево, допомогти з ремонтом фасаду та інші. З приводу вище згаданих проблем міський очільник доручив керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради посприяти мешканцям будинків у вирішенні їх проблем. На завершення зустрічі Тарас Кучма запропонував мешканцям цих обох будинків створити ОСББ, оскільки це сприятиме оперативному вирішенню господарських проблем.

У середу, 12 квітня, Тарас Кучма зустрівся з мешканцями ОСББ «Граніт» (вулиця Сагайдачного, 41). Оскільки на території ОСББ знаходяться сміттєві контейнери, які потребують належного облаштування, мешканці ОСББ звернулися до міського голови з проханням посприяти у облаштуванні сміттєвих майданчиків та сміттєвих контейнерів. Також мешканці будинку попросили міського голову посприяти у забезпеченні відфрезованим асфальтом для підсипки проїзної частини провулку, який прилягає до території ОСББ, Окрім своїх прохань мешканці ОСББ показали Тарасу Кучмі те, що вдалося спільними зусилля зробити впродовж останніх двох років: облаштовану територію, замінені вікна у під’їздах, які встановлено завдяки співучасті у проекті ПРООН/ЄС та ніше.

За словами міського голови Тараса Кучми, такі зустрічі дають можливість окрім спілкування з дрогобичанами, вивчити суть проблем у місті та спільно з громадою віднайти шляхи досягнення бажаного результату.

Зустріч з мешканцями будинків №5 та №7 вулиці О. Нижанківського:

IMG_8385

IMG_8387

IMG_8388

IMG_8389

IMG_8390

IMG_8391

IMG_8392

IMG_8395

IMG_8396

IMG_8397

IMG_8398

Зустріч з мешканцями ОСББ “Граніт” вулиці П. Сагайдачного:

IMG_8661

IMG_8662

IMG_8663

IMG_8664

IMG_8666

IMG_8668

IMG_8670

IMG_8671

Читайте також: