Тарас Кучма привітав організаторів та учасників мистецької виставки робіт учнів дитячої художньої школи, присвяченої Тарасу Шевченку. ФОТО

У середу, 7 березня, у Дрогобицькому міському Народному домі імені Івана Франка відбулося відкриття мистецької виставки робіт учнів Дрогобицької дитячої художньої школи, присвяченої постаті та творчості Тараса Шевченка.

З промовами на відкритті виставки виступили отець Іван Паньків, професор Микола Зимомря, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, які були зарошені організаторами заходу. Модератором заходу виступив директор Дрогобицької дитячої художньої школи Ігор Шимко.

Вітаючи організаторів та учасників виставки, міський очільник Тарас Кучма відзначив потенціал дрогобицької молоді, як такої, яка здатна творити якісні зміни, починаючи це зі шкільних лав, за допомогою спілкування, прояву творчості та сучасного мислення.

«Великого українського Пророка Тараса Шевченка потрібно читати і вивчати, адже у його творчості кожен може пізнати себе. Його пророча мистецька спадщина — це послання сьогоднішньому поколінню. На жаль, моє покоління виховувалося в часи подвійних стандартів. Сьогодні ж ми маємо молодь, яка вільна від неправди, яка мислить по-іншому, яка здатна творити. І наш обов’язок — всебічно сприяти їх розвитку, їх творчості, формуванню їх особистостями. Дорогі діти! Саме ви є рушієм змін. Вам творити власне життя, розвивати наше місто, будувати Україну. Робіть це так, як бачите Ви, а ми підтримуватимемо усі добрі ваші ініціативи», — зазначив Тарас Кучма.

Охочих оглянути картини намальовані дітьми – вихованцями Дрогобицької художньої школи, присвячених Тарасу Шевченку, запрошуємо завітати до Народного дому імені Івана Франка.

Також запрошуємо 9 березня о 12 годині взяти участь в урочистостях на площі Тараса Шевченка, а о 15 годині — завітати до музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича, де відбудеться літературно-мистецький вечір «З Великим Кобзарем у серці!».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні