Тарас Кучма привітав науковців Дрогобича з нагоди професійного свята — Дня науки. ФОТО

У четвер, 17 травня, у стінах головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у межах засідання вченої ради університету відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня науки.

Участь в урочистостях взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Звертаючись до представників наукової спільноти Дрогобича зі словами вітання, Тарас Кучма відзначив важливість та високий рівень розвитку наукової діяльності в місті.

«Саме наука є тою рушійною силою, яка здатна формувати новий світогляд, розвивати та по-новому будувати наші міста і Україну загалом», — зазначив посадовець.

Міський очільник висловив переконання, що дрогобицькі вчені й надалі примножуватимуть наукові здобутки, популяризуватимуть дрогобицьку наукову школу.

Тарас Кучма також наголосив, що саме наукова спільнота у взаємодію з владою усіх рівнів покликана створити технологічний інструментарій модернізації України, інтеграції нашої держави до європейського та світового простору як рівноправного партнера.

Відтак за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі здобутки у педагогічній та науковій роботі і з нагоди Дня науки кращим науковцям Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка міський голова Тарас Кучма вручив Почесні грамоти та подяки Дрогобицької міської ради.

Принагідно керівник державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», доцент кафедри історії України Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Богдан Лазорак за сприяння у розвитку заповідника вручив міському голові іменну монету, випущену з нагоди 160-річчя Івана Франка.


Фото Володимир ДУМИЧ

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні