Тарас Кучма провів зустріч з представниками Львівського ЦРМС щодо реформи децентралізації у Дрогобичі. ФОТО

У п’ятницю, 5 жовтня, у Дрогобицькій міській раді відбулась зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми та представників Львівського центру розвитку місцевого самоврядування.
 
Участь у зустрічі взяли також керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер.
 
Під час зустрічі фахівці Львівського ЦРМС зазначили, що вже на початок 2020 року перша фаза поділу адміністративних територіальних одиниць країни на ОТГ буде впроваджена. Однак, якщо до цього часу, за словами представників ЛЦРМС, громади не об’єднаються на добровільних засадах, обираючи для себе ті чи інші варіанти, то об’єднання відбудеться відповідно до перспективного плану формування територій громад, який затверджує Кабінет Міністрів України для кожної області окремо.
 
Тому, учасники зустрічі одноголосно зазначили, що на разі необхідно проводити переговори з громадами та сільськими головами тих сіл, які в перспективі мають ввійти в майбутню Дрогобицьку ОТГ, щоб розпочати процес об’єднання.
 
Також під час зустрічі було зазначено, що кількість районів, яких зараз у Львівській області є двадцять, буде скорочено, однак Дрогобицький район залишиться.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні