Тарас Кучма: Поліція повинна надати громаді міста повну інформацію про те, як за допомогою камер спостереження ведеться робота і які її результати

У понеділок, 9 січня, у ході наради з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив загальному відділу запросити представників поліції на наступну нараду. Як підкреслив міський очільник, представники поліції повинні надати інформацію про те, як за допомогою камер спостереження, які розташовані на вулицях міста, у Дрогобичі ведеться робота щодо виявлення та притягнення до відповідальності порушників. Зокрема Тарас Кучма пригадав присутнім події, які відбувалися у новорічну ніч, коли невідомими було пошкоджено ілюмінацію головної ялинки міста, а згодом, під час зустрічі Нового року, невідомі особи жбурляли у натовп петарди та феєрверки. З цього приводу, за словами міського очільника, поліція мала б провести розслідування і повідомити громаді міста результати.

«Камери зовнішнього спостереження — інструмент, який полегшує роботу поліції виконувати їх обов’язки: спостерігати за дотриманням громадського порядку, фіксувати факти порушень та притягати до відповідальності винних. Тому поліція повинна надати громаді міста повну інформацію про те, як за допомогою камер спостереження ведеться робота і які її результати», — зазначив Тарас Кучма.

Нагадаємо, минулого вівторка Тарас Кучма закликав поліцію знайти винуватців подій, які відбувалися у новорічну ніч. Проте сьогодні ніхто з представників поліції не був присутній на нараді, яку проводять на початку кожного тижня з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: