Свято найголовнішого державного документа – Конституції України

День Конституції – не просто свято нормативного акта, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Святкування Дня Конституції України  вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

З метою гідного відзначення 22-тої річниці Конституції  України  у ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Учні 5-8 класів взяли активну участь у розважально-ігровій програмі «Діти – квіти України»( Будз М.П.). Проведено усні журнали  з теми «Овіяні славою Герб наш і Прапор»( Звоздяк О.І.). Цікаво й пізнавально пройшла вікторина «Патріот своєї Батьківщини»( Ярош О.Є.), а 9 клас провів екскурсію-презентацію «Сторінками Конституції України»( Химин Ю.Я.), учні  11 класу переглянули відеофільм «З історії Конституції України»( Єдлицька О.П.). У бібліотеці пройшла тематична книжкова виставка « Конститутуція України: від витоків до сьогодення», книжкова виставка-діалог «Закон законів» та патріотичний айстопер «Я – українець, і моє це право – любити землю горду й величаву!»(Химин Ю.Я.).

Практичний психолог Липяк З.В. провела  інтерактивну лекцію «Права людини та дитини» до Дня Конституції України.

Яворська В.М., вчитель образотворчого мистецтва провела конкурс малюнків «Мої права в Конституції України», конкурс малюнків на асфальті «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».

Безумовно, такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.