Свято Миколая в Стебницькому БХЕТУМ

Зима дуже багата на свята… Малюки завжди з нетерпінням очікують на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина.

Це свято – прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватись нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала в БХЕТУМ Стебника. У святково прибраній залі, із новорічною ялинкою, діти із задоволенням переглянули святкову програму «Святий Миколаю ми Тебе чекаємо», яку підготували вихователь Івах Оксана Петрівна, керівник гуртка Бойко Леся Степанівна, музичний керівник Максимів Степен Степанович.

На свято до дітей завітав головний герой – Святий Миколай, який вручив їм солодкі подарунки та побажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.

Такі зустрічі біля новорічної ялинки, у БХЕТУМі, підносять нас над буденністю та розмальовують наше життя неповторними хвилинами щастя, милування нашими дітками та надією на позитивні зміни. Головне ж для нас, дорослих, навчити дитину радіти життю, зміцнити її здоров’я, навчити щодня відкривати щось нове.

Бажаємо усім щасливого Нового Року та веселих Різдвяних свят. Хай кожен день у Новому Році буде прожитий в мирі і в любові до Бога і до свого ближнього.

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: