Суд заборонив будівництво у парку «Новонароджених»

IMG_7555

У четвер, 6 квітня, Дрогобицьким міськрайонним судом прийнято рішення про заборону проведення будівльних робіт на території парку “Новонароджених” по вулиці В. Великого у місті Дрогобичі. Рішення прийнято на основі заяви Дрогобицької міської ради про забезпечення позову щодо заборони вчиняти будь-які дії з проведення будівельних та інших робіт, оскільки капітальне будівництво відбувається з порушенням.

Нагадаємо, 3 квітня 2017 року посадовими особами відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради разом з інспектором ДАБІ проведено перевірку названих вище земельних ділянок в ході якої було встановлено, що станом на 03.04.2017 року проводяться будівельні роботи, на суміжній території, де виявлено кран, будматеріали, змонтований фундамент висотою в три ряди фундаментних блоків розміром 1,8 м, орієнтовною глибиною від вул. В. Великого – 24 м, шириною вздовж вулиці – 22 м, що перевищує розмір земельної ділянки виділеної згідно з паспортами прив’язок семи тимчасових споруд (12,1мх 13,9м.), на 12 м в глибину та на 8 м – в ширину, тобто будівництво ведеться на самозахопленній земельній ділянці, яка належить Дрогобицькій міській раді у відповідності до Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Одразу після встановлення факту самовільного захоплення земельної ділянки працівниками відділу правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, окрім вже поданого позову Дрогобицькою місцевою прокуратурою на прохання виконокому Дрогобоцикьої міської ради, було підготовлено ще одну позовну заяву про зобов’язання підприємців відновити благоустрій території по вул. В. Великого навпроти магазину «Наш край» (колишній магазин «Океан»), яка їм надана згідно договорів про встановлення особистого строкового сервітуту відповідно яких передбачалося розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності та частину самочинно захопленої території сусідньої земельної ділянки шляхом демонтажу існуючого змонтованого фундаменту глибиною від вул. Володимира Великого – 24 метри та шириною вздовж вулиці – 22 метри.

До слова, сьогодні, 6 квітня, під час проведення чергового засідання сесії Дрогобицької міської ради начальник відділу правового забезпечення Степан Кулиняк розповів приступнім депутатам та мешканцям міста про перебіг подій та правові заходи, які було вжито міською радою для припинення капітального самобуду у парку “Новонароджених” по вулиці В. Великого.

Відділ правового забезпечення

IMG_8188

IMG_8189

IMG_8190

Читайте також: