Суб’єктів господарювання, які провадять несанкціоновану торгівлю на вулицях Дрогобича, притягають до відповідальності

Торгівля без будь-яких відповідних документів, що гарантують безпечність та якість харчового продукту, нерідко відбувається на вулицях нашого міста.

Придбання товарів у місцях «стихійної торгівлі» в умовах, які не відповідають санітарним вимогам, можуть обернутися лихом для Вас та Ваших рідних. Особливо небезпечна торгівля в літню пору року, коли зростає кількість захворювань на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення.

17 липня 2018 року комісією в складі представників відділу економіки виконкому Дрогобицької міської ради, Дрогобицького відділу поліції головного управління національної поліції у Львівській області та КП «Дрогобицький ринок» здійснено об’їзд міста Дрогобича для ліквідації несанкціонованої торгівлі у Дрогобичі.

Комісією здійснено обстеження вулиць Самбірської, П.Сагайдачного, В. Великого, П. Орлика, М. Грушевського та частково Стрийської.

В результаті проведеної роботи виявлено три суб’єкти господарювання, які здійснювали діяльність без дозволу виконкому Дрогобицької міської ради. За даними фактами спеціалістом відділу економіки складено два протоколи та працівником КП «Муніципальна Варта» складено один протокол за адміністративні правопорушення передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме:
Стаття 152 ― передбачає порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ― тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн.).

Комісія і надалі продовжуватиме роботу з ліквідації несанкціонованої торгівлі уДрогобичі.

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я!

Відділ економіки Дрогобицької міської ради

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні