Стихійна торгівля у центрі Дрогобича не лише стає потенційно небезпечною для споживачів, а й становить загрозу благоустрою. ФОТО


У зв’язку з очищенням вулиці Ковальської від стихійної торгівлі, частина осіб перейшла здійснювати торгівлю у середину ринку, а інші — перемістилися біля ТЦ «Прометей» в бік вулиці Івана Франка.

Систематично представниками КП «Муніципальна варта» зі стихійними торговцями проводяться співбесіди.

Відтак, у травні цього року на території центрального ринку, окрім місць у «Молочному раї», для торговців молочної продукції створили додаткових 79 місць.

Проте, через небажання стихійних торговців перейти на вільні місця як у центральному ринку чи «Молочному раю», так на майданчики на вулицях Володимира Великого та Михайла Грушевського, станом на 4 липня, особи, які продають городину та молочну продукцію, окупували територію між площею Тараса Шевченка і перехрестям вулиць Івана Франка та Тараса Шевченка. Більше того, незважаючи на правила благоустрою, ці торговці зайняли частину клумб, які сьогодні у жахливому стані.

Як повідомили у КП «Муніципальна варта», зважаючи на таку ситуацію, найближчим часом під час рейдів з торговцями не лише проводитимуть бесіди, а притягатимуть їх до відповідальності та вилучатимуть продукцію.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні