Спортивні секції

ВІДДІЛЕННЯ БАСКЕТБОЛУ

Випускники відділення, які працювали і працюють

в Дрогобицькій ДЮСШ:

            На відділенні баскетболу працювали та працюють випускники школи:  інструктор - методист ДЮСШ - Черховський Станіслав Миколайович; заступник директора  ДЮСШ - Голуб Олександр Панасович;

 інструктор - методист ДЮСШ - Кулинич Микола Андрійович;

Тренери-викладачі відділення баскетболу:

 Пічугін Борис Дмитрович; Пічугін Віктор Дмитрович;

кандидат в майстри спорту СРСР - Самойлик Сергій Віталійович;

Войтечко Олег Йосипович; Хомин Руслан Павлович; Костик-Стецько Марія Тарасівна; Матчишин Надія Володимирівна; Соломчак-Щербанік Христина Орестівна.

Випускники відділення,які працювали та працюють

в сфері фізичної культури:

        Директор дитячого спортивного клубу «Спортовець» м. Трускавець - Мацькович Любомир Євстахович; заступник декана факультету фізичного виховання, старший викладач Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка - Лемешко Олександр Сергійович; старший викладач - Глушков Віктор Васильович; викладачі Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка : майстер спорту України - Дружбляк Володимир Зеновійович; кандидатв майстри спорту СРСР - Самойлик Сергій Віталійович; Дудник Ростислав Ігорович; Свищ-Борисевич Леся Василівна; Кізло-Мацола Наталя Павлівна; тренер дублюючого складу «ФЕРРО» м.Запоріжжя - Дудник Юрій Ігорович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №10 - Костик-Стецько Марія Тарасівна; вчитель фізичного виховання ЗОШ №5 - Дуб Орест Васильович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №5 - Волянський Богдан Франкович; вчитель фізичного виховання Ямницької ЗОШ Тисменицького р-н, Ів.- Франківської області Береза Мирослав Теодозієвич;

                      Відділення баскетболу:

      Першою звання майстра спорту з баскетболу отримала випускниця СШ №3 та спортивної школи Дороніна Євгенія - Член збірної юнацької команди України,(1958 р.),(тренери Афанасєва З.І., Коврига Б.І):

      Солонина Степан - майстер спорту СРСР. Член збірної юнацької команди України. Бронзовий призер спартакіади школярів СРСР,(тренер Коврига Б.І.);

      Колєснік Тетяна - срібна призерка першості України ДСТ«Авангард», (тренер Коврига Б.І.);

      Батажова Наталя - срібна призерка першості України ДСТ «Авангард», (тренер Коврига Б.І.);

      Глушко Сергій - член збірної юнацької команди України,(1979р.). Бронзовий призер першості України в складі збірної  юнацької команди Львівської області,(тренер Коврига Б.І.);

      Зап’ятко Дмитро - срібний призер першості України серед збірних молодіжних команд областей (в складі збірної команди Тернопільської області-1982р.), гравець команди  першої групи Чемпіонату України Тернопільського фінансово-економічного інституту,(1985р.),(тренери Жуков М.Г., Касьяненко Ю.П., Коврига Б.І.);

      Гринів Ігор - срібний призер першості України серед збірних молодіжних команд областей (в складі збірної команди Тернопільської області 1982р.), гравець команди першої групи Чемпіонату України Тернопільського фінансово-економічного інституту,(1985р.),(тренери Касяненко Ю.П., Коврига Б.І.);

      Степанова Людмила - майстер спорту СРСР, член збірної юнацької  команди України, чемпіон України в складі команди Київськогї школи- інтернату спортивного профілю, гравець команди майстрів «Будівельник» м. Львів,(тренер Черховський С.М.);

       Войтечко Олег - член збірної юнацької команди УРСР. Чемпіон УРСР серед школярів в складі команди Київського училища фізичної культури, переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич, срібний призер чемпіонату України серед команд першої ліги в складі команди «ОСК «Дрогобич» м. Дрогобич,(тренери Шеремета М.М., Голуб О.П.,Коврига Б.І);

       Дружбляк Володимир - майстер спорту України. Гравець команди суперліги України «Львівська Політехніка» м. Львів, переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.), (тренери Шеремета М.М., Голуб О.П.,Коврига Б.І.);

       Будинкевич Андрій - член збірної юнацької команди УРСР. Чемпіон УРСР серед школярів в складі команди Київської школи-інтернату спортивного профілю. Гравець команди  першої групи Чемпіонату України  Тернопільського фінансово-економічного інституту,(1990р.), переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.),(тренери Шеремета М.М.,Голуб О.П.,Коврига Б.І.);

       Крамар Роман - гравець команди  першої групи Чемпіонату України  Тернопільського фінансово-економічного інституту,(1992р.), переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.), срібний призер чемпіонату України серед команд першої ліги в складі команди «ОСК «Дрогобич» м. Дрогобич (тренери Шеремета М.М.,Голуб О.П., Коврига Б.І.);

      Самойлик Сергій - кандидат в майстри спорту СРСР; член збірної юнацької команди України; чемпіон СРСР серед школярів; переможець спартакіади школярів СРСР в складі збірної команди УРСР; чемпіон України в складі команди Київської школи-інтернату спортивного профілю; срібний призер чемпіонату України серед команд першої ліги в складі команди «ОСК «Дрогобич» м. Дрогобич; граючий тренер команди вищої ліги України «ОСК « Дрогобич» м. Дрогобич,; переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.),(тренери Шеремета М.М.,Голуб О.П.,Коврига Б.І.);

       Штереб Юрій - майстер спорту України. Член збірної юнацької команди України. Чемпіон Європи з стрітболу, м. Будапешт, Угорщина,(1999р.) Гравець команди суперліги «Будівельник» м. Київ., гравець команди суперліги «Шахтар» м. Донецьк, гравець команди суперліги України «Львівська Політехніка» м. Львів, переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.),( (тренери Шеремета М.М.,Голуб О.П.,Коврига Б.І. );

       Шатонський Володимир - гравець команди першої ліги СРСР «СКА Львів» м. Львів, гравець команди вищої ліги України «Шинник», м. Біла Церква, переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.),(тренери Голуб О.П.,Коврига Б.І.);

       Дудник Юрій - майстер спорту України. Член збірної юнацької команди України. Чемпіон України в складі команди Київського училища фізичної культури. Гравець команди суперліги України «ФЕРРО» м. Запоріжжя, гравець команди суперліги України «Кривбас-Баскет» м. Кривий Ріг.(тренери Кулинич М.А.,Голуб О.П.);

      Дудник Ростислав - член збірної юнацької команди України. Чемпіон України в складі команди Київського училища фізичної культури. Срібний призер чемпіонату України серед команд першої ліги, гравець команди вищої ліги України «ОСК «Дрогобич» м. Дрогобич, переможець чемпіонату Західного регіону України в складі команди «Галичина» м. Дрогобич,(1998р.),(тренери Кулинич М.А.,Голуб О.П.),

      Пітин Мар’ян - Член збірної юнацької команди України. Срібний призер Чемпіонату Європи 04-12.11.1996р.,м. Мадрид, Іспанія. Чемпіон України в складі команди Київського училища фізичної культури. Срібний призер чемпіонату України серед команд першої ліги, гравець команди вищої ліги України «ОСК «Дрогобич» м. Дрогобич. (тренери Голуб О.П.,Коврига Б.І. );

       Дудник Павло - срібний призер чемпіонату України серед команд першої ліги, гравець команди вищої ліги України «ОСК «Дрогобич» м. Дрогобич, (тренери Кулинич М.А.,Голуб О.П.),

      Кіт Анатолій - Член збірної команди України (кадети),чемпіон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги в складі команди Київського ліцею - інтернату спортивного профілю,(тренер Голуб О.П.);

       Баскетбольний клуб «Галичина» Дрогобицького нафтопереробного комплексу «Галичина» у 1997-98 роках став двохразовим переможцем Чемпіонату України серед команд західного регіону. До складу команди входили виключно вихованці Дрогобицької ДЮСШ: Крамар Роман, Войтечко Олег, Самойлик Сергій, Дудник Ростислав, Будинкевич Андрій, Шатонський Володимир, Дружбляк Володимир, Хомин Руслан, Фецяк Андрій, Штереб Юрій, Харів Володимир.

 

ВІДДІЛЕННЯ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ ТА СТРИБКІВ НА АКРОБАТИЧНІЙ ДОРІЖЦІ

 Випускники відділення, які працювали та працюють

в Дрогобицькій ДЮСШ:

      Засновник спортивної акробатики у м. Дрогобичі та у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі,  відмінник народної освіти України – Бачмага Мирон Степанович;

 старший тренер-викладач відділення, співавтор практично всіх законодавчих документів Федерації спортивної акробатики, стрибків на батуті та стрибків на акробатичній доріжці заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, майстер спорту СРСР - Веклюк Роман Іванович.

Тренери-викладачі відділення спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці:

майстер спорту СРСР - Жгута Жанна Юріївна;

майстер спорту СРСР - Кізло Володимир Іванович;

майстер спорту України - Жгута Оксана Романівна;

майстер спорту України - Жгута Андрій Романович;

майстер спорту України - Гарбич Зоряна Володимирівна;

майстер спорту України - Саламін Оксана Миколаївна;

майстер спорту України - Спариняк-Чепелюк Анна Вікторівна;

 майстер спорту України - Орищич-Вагіла Тетяна Степанівна;

майстер спорту України - Савшак-Вихованець Галина Миколаївна.

Випускники відділення,які працювали та працюють

в сфері фізичної культури:

      Директор ДЮСШ №5 м. Львова, майстер спорту СРСР - Кізло Роман Іванович; заслужений працівник фізичної культури, професор, кандидат педагогічних наук, декан факультету фізичного виховання Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка - Лук'янченко Микола Іванович; кандидат педагогічних наук, декан факультету фізичного виховання Львівського університету фізичної культури, майстер спорту СРСР - Петрина Роман Львович; викладачі Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка : старший викладач, майстер спорту СРСР - Кізло Володимир Іванович; старший викладач, кандидат в майстри спорту СРСР - Кушнір Роман Григорович; майстер спорту СРСР - Кузніцина-Герасеменко Світлана Юріївна; майстер спорту СРСР - Веклюк Сергій Романович; майстер спорту СРСР - Люкас-Максимяк Ярослава Орестівна; майстер спорту України - Гінько-Мардзінська Любов Миронівна; майстер спорту України - Чернецька Ольга Іванівна; майстер спорту України - Савшак-Вихованець Галина Миколаївна; старший викладач національного університету "Одеської юридичної академії", майстер спорту СРСР - Пристай Олена Миколаївна; тренер-викладач ДЮСШ №5 м. Львів, майстер спорту СРСР - Серкіна Світлана Валеріївна; вчитель фізичного виховання ЗОШ №16 м. Дрогобича, майстер спорту СРСР - Нєкрасова Тетяна Павлівна; вчитель фізичного виховання ЗОШ №16 м. Дрогобича, майстер спорту СРСР - Щурик-Іванців Надія Орестівна; інструктор ЛФК санаторія «Карпати» м.Трускавець, майстер спорту СРСР - Кабін-Плаксін Олена Антонівна; інструктор ЛФК санаторія «Алмаз» м. Трускавець, майстер спорту СРСР - Коваль Орест Петрович; інструктор ЛФК санаторія «Шахтар» м. Трускавець, кандидат в майстри спорту України - Колотило Марія Іванівна; вчитель фізичного виховання Воютицької ЗОШ Самбірського району, кандидат в майстри спорту України - Славич Петро Дмитрович; інструктор фізичного виховання дошкільної дитячої установи м.Львів, кандидат в майстри спорту – Косак Наталія.

Кращі спортивні досягнення учнів відділення спортивної

акробатики та стрибків на акробатичні доріжці :

       Першими майстрами спорту зі спортивної акробатики в стрибкових вправах у школі були: учень СШ №4 Хоменко Станіслав 1961 рік та учениця цієї ж школи Некрасова Тетяна 1967 рік, (тренер Бачмага Мирон Степанович);

       Кізло Роман - майстер спорту СРСР. Чемпіон України серед юнаків з акробатичних стрибків, 1968 рік, (тренер Бачмага М.С.);

       Жук Володимир - майстер спорту СРСР, Козлов Володимир - майстер спорту СРСР, Маргослєпов Юрій - майстер спорту СРСР, Семенов Ігор - майстер спорту СРСР. Бронзові призери першості України серед ДЮСШ в групових вправах, (тренер Бачмага М.С.);

      Каліннікова Олена - майстер спорту СРСР, Жгута Роман - майстер спорту СРСР. Призери першості України в змішаних парних вправах, (тренер Веклюк Роман Іванович); 

       Тиновець Марія - майстер спорту СРСР, Щурик Надія - майстер спорту СРСР. Переможці першості України в жіночих парних вправах,

(тренер Веклюк Р.І.,Максимова Т.С.); 

       Кушнір Роман - кандидат в майстри спорту СРСР, Лютий Валерій - кандидат в майстри спорту СРСР, Дяків Володимир - кандидат в майстри спорту СРСР, Винник Роман - кандидат в майстри спорту СРСР. Переможці кубка міністерства освіти України в групових вправах,(1979р.),

(тренер Веклюк Р.І.);

      Криницький Андрій - майстер спорту України. Призер першості України в стрибкових вправах,(1998р.), (тренер Бачмага М.С.);

      Саламін Оксана - майстер спорту України, Гінько Любов - майстер спорту України, Савшак Галина - майстер спорту України. Срібні призери першості України в жіночих групових вправах; бронзові призери Кубка України в жіночих групових вправах, (тренер Жгута Жанна Юріївна);

      Саламін Оксана - майстер спорту України. Член юнацької збірної команди України. Бронзова призерка Першості Європи, м.Вінтертур, Швейцарія, (тренер Жгута Ж.Ю.);

      Артимко Зеновій - майстер спорту СРСР, Мацьків Руслан - майстер спорту СРСР, Лукін Василь - майстер спорту СРСР, Синиця Михайло - майстер спорту СРСР. Групові вправи. Срібні призери кубка МО України.1990-1991 р.р.; призери Чемпіонату України серед юнаків1991-1993 р.р.н.; призери Чемпіонату України серед дорослих,1993р.,(тренер Веклюк Р.І., Кізло В.І.);

      Пановик Віра - майстер спорту України, Жгута Андрій - майстер спорту України. Призери першості України в змішаних парних вправах, (тренер Жгута Ж.Ю.);

      Грицик-Встрєтенцева  Оксана - майстер спорту України міжнародного класу. Член національної збірної команди України; переможець першості України серед школярів; двохразова призерка Першості України; багаторазова призерка Чемпіонатів і Кубків України (1992-2002р.р.); учасниця Кубку світу м. Софія Болгарія (1993р.); срібна призерка Чемпіонату Європи м.Різа, Німеччина (1996р.); бронзова призерка Чемпіонату Світу м.Різа  Німеччина (1996р.); срібна призерка Чемпіонату світу м. Манчестер, Великобританія (1997р.); срібна призерка Чемпіонату Європи м. Дессау, Німеччина (1998р.); бронзова призерка Чемпіонату Світу м. Сан-Сіті, Південно-Африканська республіка (1999р.): срібна призерка чемпіонату Європи м. Ейдховен, Голандія (2000р.). Чемпіонка Європи м. Санкт-Петербург, Росія, (перший тренер – Жгута Ж.Ю,. тренер  Веклюк Р.І.);

      Кв’ятко Володимир - майстер спорту України. Член юнацької збірної команди України, член національної збірної команди України. Учасник Чемпіонату Європи м. Ейндховен, Голандія,(2000р.); бронзовий призер перших спортивних ігор школярів України, м. Вінниця,(2000р.); переможець третіх літніх юнацьких спортивних ігор України, м. Вінниця,(2001р.). Учасник 22-го чемпіонату світу м. Оденсе, Данія,( 2001р.); срібний призер третіх спортивних ігор молоді України, м. Вінниця,(2002р.); бронзовий призер других всеукраїнських літніх спортивних ігор, м. Вінниця,(2003р.); учасник 23-го чемпіонату світу м. Гановер, Німеччина,(2003р.); срібний призер чемпіонату України, м. Вінниця,(2004р.); учасник Чемпіонату Європи, м. Софія, Болгарія, (2004р.), (тренер Веклюк Р.І.);

       Жгута Оксана - майстер спорту України. Член юнацької збірної команди України.  Бронзова призерка першості України серед ДЮСШ; бронзова призерка першості України серед молоді м. Вінниця,(1999р.); бронзова призерка першості України серед молоді м. Вінниця,(2000р.); срібна призерка чемпіонату України м. Вінниця,(2000р.); учасниця 15-го чемпіонату Європи серед юніорів; переможниця перших спортивних ігор школярів України м.Вінниця,(2000р.); срібна призерка першості України серед молоді м. Вінниця (2001р.); бронзова призерка ІІІ літніх юнацьких спортивних ігор України м.Вінниця,(2001р.); учасниця 15-го чемпіонату Світу серед юніорів м. Оденсе Данія,(2001р.); переможниця першості України серед ДЮСШ м. Вінниця (2001р.); учасниця 16-го чемпіонату Європи серед юніорів м. С.Петербург, Росія (2002р.); срібна призерка першості України серед ДЮСШ  м. Вінниця, (2002р.), (перший тренер – Жгута Ж.Ю., тренер  Веклюк Р.І.);

       Шевченко Юрій - майстер спорту України. Резерв юніорської збірної команди України,(2008р); кандидат у юніорську збірну команду України-(2010р.); член юніорської команди України,(2010р.); кандидат у національну збірну команду України,(2011р.). Переможець першісті України серед ДЮСШ, м.Миколаїв,(2003р.); переможець першості України серед юнаків, м.Миколаїв,(2004р.); переможець першість України серед ДЮСШ, м Вінниця,(2004р.); срібний призер першості України серед юнаків, м.Вінниця,(2005р.); переможець чемпіонату України серед юнаків, м. Миколаїв,(2009р.); срібний призер чемпіонату України серед ДЮСШ,

м.Дніпродзержинськ,(2009р.); переможець чемпіонату України серед юнаків, м.Генічевськ,(2009р.); срібний призер чемпіонату України серед юнаків,

м.Львів,(2009р.); бронзовий призер 22-го чемпіонату Європи серед юніорів,

м.Варна Болгарія,(2010р.); переможець чемпіонату України серед ДЮСШ,

м.Дніпродзержинськ,(2010р.),(тренер Веклюк Р.І.);

       Скіць Юрій - майстер спорту України, Онисько Роман - майстер спорту України. Групові вправи в складі четвірки м.Миколаїва. Переможці кубка України; переможці 5 літніх спортивних ігор молоді України, м.Вінниця, (2011р.); переможці чемпіонату України, м.Львів,(2011р.); срібні призери чемпіонату Європи, Болгарія, м.Варна,(2011р.).

ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ

Відділення футболу.

На відділенні футболу працювали та працюють випускники,тренери-викладачі: Турчик Хосе Йосипович;

кандидат в майстри спорту - Міраї Юрій Йєнович;

начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради 2004-2011 років Карпин Василь Іванович;

кандидат в майстри  спорту - Розлач Олександр Вітаталійович.

Випускники відділення, які працювали та працюють в сфері фізичної культури:

            Головний тренер футбольного клубу «Карпати» м. Львів, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР - Броварський Лев Рудольфович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №2, президент футбольного клубу «Дрогобич» м. Дрогобич - Турчик Хосе Йосипович, президент футбольного клубу «Галичина» м. Дрогобич, директор ДЮСШ «Явір» - Русевич Роман Михайлович; головний тренер футбольного клубу «Галичина»

м. Дрогобич – Камінський Євген Зенонович; начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради з 2011р, старший викладач Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка - Проць Роман Омельянович; директор Дрогобицького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Височанський Ігор Броніславович; доцент кафедри спортивних дисциплін Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка, головний тренер команди II ліги України «Галичина» Дрогобич, головний тренер команди I ліги України з футзалу «Каменяр» Дрогобич, відмінник освіти України - Веселовський Анатолій Петрович; викладачі Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка: Андріїшин Володимир Миколайович, Максимяк Василь Мирославович, Тверетінов Дмитро Вікторович, Ніконець Андрій Володимирович, Кізло Тарас Володимирович; викладач,головний тренер команди І ліги з футзалу «Каменяр-Термопласт», кандидат в майстри спорту України - Ільчишин Іван Петрович; головний тренер футбольного клубу «Галичина» м. Дрогобич - Малик Василь Іванович, вчитель фізичного виховання ЗОШ №17 - Лаврик Степан Степанович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 14 - Павлишак Зеновій Романович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 2 - Андрушко Олег Михайлович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 5 - Коцопей Михайло Романович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 14 - Павлишак Володимир Романович; вчитель  фізичного виховання Дрогобицької гімназії - Філіпов Олег Ігорович; вчитель  фізичного виховання Добрівлянської ЗОШ - Герасименко Віктор Іванович.

Футбол

          Савка Остап - майстер спорту СРСР; володар кубка СРСР в складі команди «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги СРСР «Шахтар» Донецьк, гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нафтовик» Дрогобич;

          Броварський Лев - заслужений тренер України; заслужений майстер спорту СРСР; член збірної команди СРСР; володар кубка СРСР в складі команди «Карпати» Львів; бронзовий призер чемпіонату СРСР серед команд вищої ліги в складі команди «Карпати» Львів; 

          Іваник Степан - чемпіон України в складі збірної команди школярів Львівської області,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);

          Козар Орест - переможець спартакіади школярів СРСР в складі збірної команди України; гравець команди вищої ліги СРСР «Чорноморець» Одеса; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива» Вінниця; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Авангард» Жидачів,(тренери Максимов В.М., Максимов В.М);

          Турчик Хосе - гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Нафтовик» Дрогобич; гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Ворскла» Полтава; гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Нива» Тернопіль; гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «СКА Львів»;                        

          Русевич Роман - гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Нафтовик» Дрогобич;                         

          Риб'як Богдан - срібний призер першості СРСР серед молодіжних команд; гравець команди вищої ліги СРСР «Карпати» Львів; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива» Вінниця; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Хімік» Дрогобич; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива» Бережани,(тренери Максимов В.М., Максимов В.М.);           

          Данилюк Степан - гравець команди вищої ліги СРСР «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги СРСР «Карпати» Львів; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нафтовик» Дрогобич; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Динамо» Хмельницьк;

          Недашковський Анатолій - гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нафтовик» Дрогобич,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);                  

          Контаністов Валерій - чемпіон України серед студентських команд в складі команди Львівського ДІФК,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);     

          Міраї Юрій - кандидат в майстри спорту СРСР; переможець спартакіади студентів СРСР,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);           

          Угрин Зеновій - член збірної юнацької команди СРСР; гравець команди першої ліги СРСР «СКА Ростов»; гравець команди вищої ліги України «Прикарпаття» Ів.Франківськ,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

          Самошкін Юрій - член збірної юнацької команди УРСР; гравець команди вищої ліги СРСР «Чорноморець» Одеса; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Торпедо» м. Луцьк,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

          Андріїшин Володимир - гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Пахтабадець» Пахта-Бад; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Андіжанець» Андіжан,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);                          

          Лисик Ігор - гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива»

Вінниця, (тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

          Гірший Тарас - бронзовий призер чемпіонату УРСР серед колективів фізкультури; фіналіст кубка УРСР серед КФК; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

          Янів Андрій - бронзовий призер чемпіонату УРСР серед КФК; фіналіст кубка УРСР серед КФК; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич, (тренери Жуков М.Г.,Максимов Ю.М.);

          Веселовський Анатолій - член збірної команди «Буревісник» СРСР; чемпіон України серед студентських команд в складі команди Терніпольського ДПІ;

          Райко Сергій - майстер спорту СРСР; півфіналіст кубка СРСР в складі команди «Таврія» Сімферополь; гравець команди вищої ліги СРСР «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги СРСР «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги СРСР «Таврія» Сімферополь; гравець команди першої ліги СРСР «Нива» Вінниця; гравець команди другої ліги України «Галичина» Дрогобич, (тренер Контаністов В.Ю.);

          Павлишак Зеновій - гравець команди вищої ліги України «Україна» Львів; гравець команди II ліги України «Галичина»Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);         

          Плісак Роман - гравець команди вищої ліги СРСР «Пахтакор» Ташкент, (тренер Максимов В.М.);

          Карпин Василь - гравець команди І ліги України «Кристал» Чортків; гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди ІІ ліги Росії «Реформація» Абакан,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

          Височанський Ігор - гравець команди вищої ліги «ФК Львів»; гравець команди першої ліги «Зірка-Нібас» м. Кіровоград,(тренер Максимов В.М.);

          Малик Василь - гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди ІІ ліги Росії «Реформація» Абакан,(тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

          Малик Віталій - гравець команди вищої ліги України «Карпати» Львів;   гравець команди ІІ ліги України «Галичина»Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);

          Грущак Георгій - гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди ІІ ліги України «Газовик» Комарно,(тренер Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

          Широков Юрій - бронзовий призер чемпіонату України КФК; фіналіст кубка України серед КФК; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

          Кирчей Роман - гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,  (тренери Касьяненко Ю.П.,Курп’як Д.М.);

          Марущак Мар'ян - майстер спорту України; член юнацької збірної команди України; гравець команди  вищої ліги «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги України «Арсенал» Біла Церква,(тренер Турчик Х.Й.);

          Єсип Богдан - майстер спорту України; член юнацької збірної команди України; кращий гравець 1 ліги України 2005-06 р. р.; гравець команди вищої ліги «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги України «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги України «Закарпаття» Ужгород; гравець  команди І ліги Росії «Нафтовик» Охтирка,(тренер Турчик Х.Й.);                         

          Тимчишин Олег - член юнацької збірної команди України; гравець команди II ліги України «Газовик» Комарно,(тренер Жуков М.Г.,Турчик Х.Й.);

          Марків Іван - член юнацької збірної команди України; гравець команди II ліги України «Газовик» Комарно,(тренери Жуков М.Г.,Максимов В.М.);

          Максимяк  Василь - гравець команди II ліги України «Рось» Біла Церква, (тренер Максимов В.М.);                                                                                          

          Тверетінов Дмитро - гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди II ліги України «Рось» Біла Церква,(тренер Максимов В.М.);                                                                      

          Поточняк Андрій - гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);                                                                                

          Войтович Ярослав - гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);                                                    

          Юзв’як Іван - гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич (тренер Курп’як Д.М.);

          Петричкович Андрій - кандидат в майстри спорту України; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренери Максимов В.М., Курп’як Д.М.);                                                                                                

          Розлач Олександр - кандидат в майстри спорту України; гравець команди вищої ліги України «ФК Львів»; гравець команди вищої ліги України «Поліграфтехніка» Олександрія; гравець команди першої ліги України «Прикарпаття» Ів.Франківськ; гравець команди першої ліги України «Нива» Вінниця; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,

(тренер Курп’як Д.М.);

          Кіндратів Роман - майстер спорту України; чемпіон України з футзалу в складі команди вищої ліги України «Ураган» Ів.Франківськ; гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди вищої ліги України з футзалу «Енергія» Львів,(тренер Турчик Х.Й.);

          Ільчишин Іван - срібний призер чемпіонату України з футзалу в складі команди вищої ліги «ДСС» Запоріжжя; гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди І ліги Росії з футзалу «Факел» Сургут; гравець команди вищої ліги України з футзалу «Енергія» Львів; гравець команди вищої ліги України з футзалу «ЛТК» Луганськ,(тренер Турчик Х.Й.);   

          Плечень Іван - кандидат в майстри спорту України; чемпіон України в складі збірної юнацької команди Волинської області; гравець команди вищої ліги України «Волинь» Луцьк,(тренер Курп’як Д.М.);   

          Рудавець Тарас - гравець команди другої ліги України «Єдність» Плиски,

(тренер Міраї Ю.Й.);                 

          Міліщук Назар - гравець команди першої ліги України «Енергетик» Бурштин,(тренер Курп’як Д.М.);

          Мельниченко Богдан - член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань чемпіонату Європи; гравець команди I ліги України «Арсенал» Біла Церква,(тренер Курп’як Д.М.);                          

          Данкович Роман - член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань чемпіонату Європи; гравець команди премєр ліги України «Карпати» Львів,(тренер Курп’як Д.М.);

          Подоляк Роман - член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань чемпіонату Європи; гравець команди премєр ліги України «Карпати» Львів,(тренер Курп’як Д.М.);                                                                                                                   

          Савченко Андрій - член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань Чемпіонату Європи,(тренер Курп’як Д.М.);   

ВІДДІЛЕННЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Відділення легкої атлетики.

           На відділенні легкої атлетики працювали та працюють вихованці Дрогобицької ДЮСШ :

Сікорський Микола Григорович;

відмінник освіти УРСР - Лакомчак Роман Михайлович;

відмінник освіти України, кандидат в майстри спорту СРСР - Гладій-Долганюк Ірина Антонівна;

Журавчак Петро Володимирович;

Дудиш Олександр Іванович;

Боліжевська-Афанасьєва Надія Валеріївна,

Саврун Роман Дмитрович,

Михальцевич Роман Васильович.

 

Випускники відділення,які працювали та працюють

в сфері фізичної культури:

          Викладачі Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка: кандидат педагогічних наук, тренер-викладач вищої категорії Саврун-Кордрацька Галина Дмитрівна; Федорищак Роман Любомирович, Віхрова-Федак Олена Генадіївна; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 3 Зварич Галина Іванівна; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 2 - Фляга Іван Степанович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №16 - Півалов Юрій Миколайович, вчитель фізичного виховання Дрогобицької гімназії - Зварич Оксана Романівна.

 

Кращі учні школи та їх досягнення:

          Дуднік Олена - член юнацької збірної команди УРСР, бронзова призерка Всесоюзної спартакіади школярів в метанні диску(45м.30см.) та штовханні ядра(12м.40см.), м. Баку,(1961 р),(тренер Сікорський Микола. Григорович.);

          Потопельський Микола - переможець спартакіади школярів МО УРСР в метанні диску (48 м.), м. Одеса,(1961р.),(тренери Сікорський М.Г., Лакомчак Роман.Михайлович.);

          Лакомчак Роман - член юнацької збірної команди УРСР з десятиборства, срібний призер першості МО УРСР, збірник області серед дорослих,(тренер Сікорський М.Г.);

           Гладій Ірина - кандидат в майстри спорту СРСР. Чемпіонка України з 5-ти борства,(тренер Сікорський М.Г.);

          Дудник Володимир – кандидат в майстри спорту СРСР, член збірної команди центральної ради «Динамо» УРСР, чемпіон центральної ради «Динамо»  УРСР з бігу на 110м. з барєрами, з бігу на 400м. з барєрами, (тренер Лакомчак Р.М.);

           Коропкова Ірина - бронзова призерка першості МО УРСР в бігу на 400 м.(59,0 с.), м. Київ,(1965р.),(тренер Долганюк Ірина Антонівна);

          Лобська Оля - бронзова призерка першості МО УРСР в бігу на 80 м.з/б,(15,3 с.), м. Донецьк,(1971р.),( тренер Долганюк І.А.);

          Дудура Ігор - переможець першості МО УРСР з бігу на 1500 м.,(3.57,0 с.),з бігу на 800 м.,(1,56,8 с.), м. Київ,(1973р.),(тренер Голуб Олександр. Панасович);

          Левченко Володимир – кандидат в майстри спорту СРСР, переможець першості МО УРСР, з бігу на 400 м.з/б.,(53,0 с.), м. Київ,(1973р.),(тренер Голуб О.П.);    

          Шпак Людмила - бронзова призерка першості МО УРСР з бігу на 800 м.

( 2.17,0 с.),м. Донецьк,(1973р.),(тренер Голуб О.П.);

          Кузнєцов Олександр – кандидат в майстри спорту СРСР, член збірної юнацької команди УРСР, переможець першості МО УРСР з бігу на 400м. (48,7с.), м. Київ,(1973р.),(тренер Голуб О.П.);

          Щомак Володимир - майстер спорту СРСР, переможець першості МО УРСР з бігу на 400 м. з барєрами (51.0 с.), м. Київ,(1974р.),(тренер Голуб О.П.);

          Дегхтярова Наталія – майстер спорту СРСР міжнародного класу, член національної збірної команди СРСР,(спортивна ходьба), срібна призерка першості УРСР серед школярів з бігу на 800 м.(2.17,2 с.),м. Ів. Франківськ (1986 р.),(тренер Редчиць Василь. Олександрович.);

          Хом як Ігор – майстер спорту СРСР, член юнацької збірної команди УРСР, срібний призер першості МО УРСР з бігу на 110м. з барєрами (14,2 с.), збірник області серед дорослих,(тренер Лакомчак Р.М.);

          Юрчак Тарас - Кандидат в майстри спорту СРСР. Переможець Всесоюзної спартакіади школярів з10-ти борства,(6353 очок.); м.Москва,(1985р.).Переможець фінальних змагань  МО УРСР з 10-ти борства (6320 очок.),м.Одеса,(1985р.),(тренер Локомчак Р.М.);

          Грушко Тетяна - кандидат в майстри спорту СРСР, бронзова призерка відкритої першості м. Москви з бігу на 100 м.(12,2 с.), з бігу на 200м. (25,1 с.),

м. Москва,(1986р.),(тренер Редчець В.О.);

          Шевченко Олександр - бронзовий призер фіналу МО УРСР серед ДЮСШ в стрибках з жердиною (4.50м.),м. Львів,(3-5.07 1986р.),(тренер Лакомчак Р.М.);

          Терлецька Людмила - срібна призерка першості МО УРСР з бігу на 800 м.,(2.22,0 с.),м. Львів,(30.03-03.05.1987 р.),(тренер Редчиць В.О.);

          Яремчук Іван - кандидат в майстри спорту СРСР, срібний призер Всесоюзної спартакіади школярів з бігу на 300 м. з/б, м. Москва,(1987р.), переможець фінальних змагань МО УРСР з багатоборства (4563очк.),м. Київ,(7-8.01.1987р.),(тренер Лакомчак Р.М.);

          Федотов Руслан  - кандидат в майстри спорту СРСР,срібний призер Всесоюзної спартакіади школярів в стрибках з жердиною. Його найкраще досягнення 4 м 70 см,(тренер Лакомчак Р.М.);

          Лотоцький Ігор - майстер спорту СРСР Міжнародного класу з бігу на марафонські дистанції. На чемпіонаті Європи зайняв 10-місце,(тренер Лакомчак Р.М., Рибицький З.С., Соломчак Орест Дмитрович.);

          Галелюка Руслан - переможець весняної першості МО УРСР серед школярів з двоборства, (2000 м. з перешкодами (6.38,0 с.),1500 м. (4.25,5 с.), сума балів (918), м. Одеса, (25-28.03.1987р.), срібний призер першості УРСР серед шкільних збірних команд областей з бігу на 1500 м.(4.15,6), м. Одеса,( 21-23 03.1988 р), срібний призер фіналу першості міністерство освіти УРСР серед ДЮСШ з бігу на 1500 м. з перешкодами (4.37,1с.), м. Донецьк, (1517.07.1988р.), (тренер Лакомчак Р.М.);

          Зварич Галина - срібна призерка першості МО УРСР з бігу на 3000м.( 10.17,0с ), м. Донецьк,(1982р.),(тренер Редчиць В.О.);

          Йосифів Люба – бронзова призерка першості МО УРСР з бігу на 100м.,(тренер Редчиць В.О.)

          Віхрова Олена - кандидат в майстри спорту України, срібна призерка першості МО УРСР з естафети 4х100 м. Донецьк.(1982),(тренер Редчиць В.О);

          Боліжевська-Афанасєва Надія - кандидат в майстри спорту України, срібна призерка МО УРСР з естафети 4х100 м. Донецьк (1982),(тренер Редчиць В.О);

          Хомош Андрій - срібний призер юнацької командної першості України, в складі збірної команди Львівської області, 3000 м. з перешкодами. (тренер Кондрацька Галина Дмитрівна.);

          Гузик Василь - кандидат в майстри спорту України, член юнацької збірної команди Львівської області, багаторазовий переможець обласних змагань з бігу на 800м.,(1,53.0с.). В чемпіонатах України входив в 10-тку кращих бігунів на 800м,(тренер Кондрацька Г.Д.);

          Гриньків Ірина - переможниця першості України серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів акредитації з бігу на 800м., (2.19.0с.),(2006р.),(тренер Кондрацька Г.Д.);

          Марич Наталія - Багаторазова переможниця обласних змагань з бігу на 800м.,(2.22.0с.), з бігу на 400м.(1.01.0с.),(тренер Кондрацька Г.Д.);  

          Тута Андрій - кандидат в майстри спорту України,12-ти разовий чемпіон області зі стрибків у довжину та штовхання ядра, переможець Міжнародних змагань на «Кубок Дружби» м. Ужгород, переможець всеукраїнських змагань «Кубок Поділля» м. Вінниця, багаторазовий призер Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ступенів акредитації зі стрибків у довжину, (тренер Журавчак Петро Володимирович);

          Шиманська Олена - багаторазова призерка Чемпіонатів Львівської області, багаторазова призерка всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ступенів акредитації зі спортивної ходьби,(тренер Журавчак П.В.);

          Бечкало Степан - кандидат в майстри спорту України (спортивна ходьба), кандидат в юнацьку збірну команду України, чемпіон України серед юнаків, срібний призер І Всекраїнських юнацьких ігор з легкої атлетики, багаторазовий переможець Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ст. акредитації, переможець міжнародних змагань на «Кубок Дружби», переможець Всеукраїнських змагань «Кубок Поділля», багаторазовий чемпіон Львівської області,(тренер Журавчак П.В.)

          Андрущак Оксана - срібна призерка першості України серед юнаків та дівчат зі спортивнолї ходьби,(тренер Журавчак П.В.);

          Гром Ігор - кандидат в майстри спорту України, член збірної команди Львівської області з метання спису, чемпіон України серед юнаків, багаторазовий переможець чемпіонатів області, переможець міжнародного турніру на «Кубок Дружби» м. Ужгород, переможець Всеукраїнського турніру з легкоатлетичних метань м. Умань, переможець міжнародних змагань серед юнаків м. Замость,(Польша),(тренер Журавчак П.В.);

          Лабик Олег - багаторазовий переможець та призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з бігу на 800м.,(тренер Журавчак П.В.);

          Горошко Роман - багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з метання спису,(тренер Журавчак П.В.);

          Петрицин Андрій - багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з метання спису,(тренер Журавчак П.В.). 

Шостак Маряна - переможець на Чемпіонаті України з легкої атлетики у складі жіночої естафетної команди 4х200м, багаторазовий призер юнацьких Чемпіонатів   України з легкої атлетики, (тренер Кондрацька Г.Д.).

 

ВІДДІЛЕННЯ ПЛАВАННЯ

Відділення плавання

На відділенні плавання працюють випускники, тренери-викладачі: Калюжна - Логин Наталія Миколаївна;

Орсуляк - Станович Наталія Ігорівна,

Пиц Назар Богданович,

Жукова Ірина Миколаївна.

           Випускники відділення, які працювали та працюють в сфері фізичної культури: викладачі Дрогобицького ДПУ ім.Івана Франка - Жукова Ірина Миколаївна, Копач Віктор Петрович.