Спорт: Вихованці Оксани Сотрихіної здобули 5 срібних та 5 золотих медалей

0:00 28 Березня 2017

0Wf8pVrRDv8

З 17-19 березня в спорткомплексі “Світлотехніка” м. Бровари відбулися чемпіонат України з ушу (таолу) серед дорослих та XIII Літня універсіада України, в якій взяли участь кращі спортсмени з 12 регіонів України. Дрогобицька команда була представлена чотирма спортсменами та двома суддями. Змагання проходили впродовж двох днів.  Кожен атлет мав можливість виступити у чотирьох видах програми. Склад нашої команди: Фегецин Андрій Сотрихіна Роксолана Котляр Дмитро Овчаренко Сергій.

Дрогобицькі спортсмени впродовж двох місяців готувалися до даних стартів і показали хороші результати. У нашій скарбничці: 5 золотих та 5 срібних медалей.

Підготовкою наших спортсменів займалася тренер та президент Львівської Федерації УШУ: Сотрихіна Оксана Станіславівна.

До Вашої уваги підсумки індивідуальних виступів наших спортсменів: Фегецин Андрій (2 золоті та 2 срібні медалі); Сотрихіна Роксолана (2 срібні медалі); Котляр Дмитро (2 золоті 1 срібна медаль); Овчаренко Сергій(1 золота медаль);

Зазначимо, що команда з Дрогобича, незважаючи на малий за чисельністю склад, зуміла вибороти 2 командне місце, уступивши команді Київської області.

Також анонсуємо, що Фегецин Андрій — студент 2-го курсу факультету фізичного виховання, Чемпіон Європи 2016 року, та учасник Чемпіонату Світу та Кубку Світу, показавши хороший результат на даних стартах, зумів вибороти місце в збірній України і буде представляти брати участь у Всесвітній Літній універсіаді, яка пройде в Тайвані (м. Тайбей).