Спорт: Вихованці Дрогобицької ДЮСШ вибороли призові місця на Відкритій обласній Першості

17 Квітня 0:00

У п`ятницю, 14 квітня, відбулась Відкрита Обласна Великодня Першість Дрогобицької ДЮСШ.

У змаганнях прийняло участь близько півсотні учасників, серед яких спортсмени зі Стрия, Борислава, Сколе, Кавського, Березця, Дрогобича.

На відкритті Великодньої Першості учасників змагань привітав Президент Федерації настільного тенісу Дрогобича, депутат Міської Ради — Олег Дацюк.

Учні Дрогобицької ДЮСШ вибороли 2 призові місця.

Чемпіоном серед юних хлопців став Вакулік Олександр, а серед дівчат у віковій категорії 2005-2008 р.н. бронзу виборола Паньків Софія. Тренер – Ярошко Петро Миколайович.

Для дітей та їх тренерів був організований солодкий стіл.

Відділення настільного тенісу ДЮСШ імені Івана Боберського, щиро вдячні за допомогу Президенту Федераціі настільного тенісу Дрогобича — Дацюку Олегу Юрієвичу, начальнику сектору з питань фізичної культури та спорту Дрогобицької міської ради — Оресту Соломчаку.

Окремі слова подяки висловлюємо Президенту Спортивного Комплексу “Титан” – Олегу Карп’яку, за безкоштовно надані для проведення змагань прекрасних 2 спортзали.