Спорт: Дрогобицькі акробати здобули медалі на Міжнародному турнірі у Польщі. ФОТО

11-14 травня у місті Краків (Польща) відбувся «V Міжнародний турнір під Вавелем зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті», в якому прийняло участь понад 330 спортсменів з України, Республіки Білорусь та Республіки Польща. Продовжуючи славні традиції дрогобицької школи акробатики наші дівчата повернулися додому з нагородами.

Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Жгута Євгенія (ЗОШ № 16) та Вагіла Анна-Марія (ЗОШ № 4). Серед 38 конкурентів Є.Жгута отримала золоту нагороду, а її подруга по команді А. Вагіла – срібну.

Вперше на міжнародній арені дебютувала жіноча група у складі Семенович Анастасії (ЗОШ № 16),Соболєвої Вікторії (ЗОШ № 2), Онищенко Божени (ЗОШ № 4), і у віковій групі 11-16 років піднялися на першу сходинку п’єдесталу.

Наша досвідчена жіноча пара Табачинська Олександра (Дрогобицька гімназія) та Пилип’як Юлія (ДДПУ), виступаючи по дорослій програмі, впевнено виконали свої вправи, отримавши високі оцінки суддів, за що були нагороджені золотими медалями та цінними подарунками.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні