Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа  олімпійського резерву з велоспорту «Медик»

Директор: Попович Павло Михайлович

Адреса: місто Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 14/2

СДЮСШОР з велоспорту «Медик» заснована 1 березня 1974 року при МК профспілки медичних працівників міста Дрогобича. Перший директор і засновник школи Заслужений тренер України  Романишин Ігор Юрійович.

У 1976 році підготовлений перший майстер спорту СРСР Володимир Кафлик. У цьому ж році стали чемпіонами Української ради добровільного спортивного товариства «Спартак» В. Кафлик, В. Спанчак, В. Кошелів.

1976 по 1989 – переможці першості профспілок Львівської області серед спортивних шкіл;

1976-1985 – неодноразові чемпіони та призери Центральної ради ДСТ «Спартак»;

1977 збірна команди школи – чемпіони України серед спортивних клубів та перших молодіжних ігор;

1978 – В. Кафлик – срібний призер молодіжної першості СРСР, чемпіон України в командній гонці на 100 км. (м. Дніпропетровськ);

1996 – вихованець школи І. Кисилиця захищає честь національної збірної України на чемпіонатах світу.

2000 наказом від 30.10.2000р. №2064 Державного комітету фізичної культури та спорту, за високі досягнення ДЮСШ «Медик» – присвоєно Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву з велоспорту «Медик»

В подальші роки учасниками чемпіонату світу були: Руслан Кормило, Володимир Білека, Ярослав Попович, Олег Соломко, Святослав Лупіцький.

Понад 30 майстрів спорту України, підготовлено 109 КМС., понад 500 чоловік масових розрядів.