Спасибі вам, рідненькі вчителі…

Ми хочемо висловити вам надзвичайну вдячність за все, що ви зробили для наших дітей. Сказати вам просто спасибі – це не сказати нічого. Довіряючи вам своїх дітей, ми були впевнені, що вони потрапляють в надійні руки. І ми не помилилися. Без вашої підтримки, без вашої уваги, без ваших зусиль нам – батькам – не вдалося б досягти тієї головної мети, до якої ми всі йшли і продовжуємо йти – кожен з нас хоче виростити зі своєї  дитини Людину з великої літери.

Школа – це цілісний організм, який володіє унікальною особливістю – можливістю витісняти зайвих, залишаючи тих, хто вміє щиро любити і душевно співпереживати, віддано дружити і по-справжньому відчувати іншу людину. Школа, подібна на  сходинки, по яких  можна рухатися тільки вгору, до зірок . Одного разу ступивши на вихідну щабель, ти зобов`язаний пройти весь шлях від початку до кінця. І тому людині судилося вчитися все життя – і допомагати в цьому  покликані шкільні Ангели-Хоронителі, вчителі. У школі все починається з них – вірних, світлих носіїв мудрості і знань.

Школа навчила нас багато: навчалися і діти, і батьки, і вчителі. Тут ми дружно робили свою першу аплікацію, разом плакали з-за своєї першої підгорілої каші, колективно збиралися в кабінеті директора, щоб вирішити, як підвищити успішність класу в наступному році. І все це ми робили з душею.

Ми хочемо подякувати вчителям за терпіння і турботу, які вони вкладали в наших дітей. Ми хочемо сказати спасибі і дітям, які пройшли нелегкий шлях до знань, ховаючи щоденники з двійками і радуючи батьків хорошими оцінками. Легше стає життєвий підйом, якщо поруч кришталево-чистим світлом гріє наставник від Бога. З кожним кроком приходить розуміння того, що чим вище піднімаєшся, тим тепліше стає цей надзвичайний вогник, що гріє душу. Вогник люблячого і розумного, часом суворого і принципового вчителя. Спасибі вам, наставники дитячих, чистих і наївних душ за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти. Дякуємо  за тепло вашого доброго серця, за вселенське розуміння, спасибі за великий труд педагога!

Упродовж року учні ЗОШ №15 гідно представляли школу на всіх етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, виборювали призові місця.

Це переможці II етапу предметних олімпіад, конкурсів, змагань:

-Куріца Христина, учениця 9 класу, Лауреат ІI конкурсу знання польської мови, історії та культури Польщі,  «Бронзовий призер» Суспільної Краківської академії наук, яка  нагороджена сертифікатом на  безкоштовний інтенсивний курс польської мови протягом місяця, учитель Винницька Зоряна Ігорівна,       ІІІ місце з християнської етики, учитель Дашко Галина Іванівна, ІІ місце з польської  мови, учитель Винницька Зоряна Ігорівна, ІІІ місце з правознавства, учитель Марченко Михайло Володимирович

Лучечко Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце з української  мови та літератури, учитель Возняк Ірина Ігорівна, І місце з географії, учитель Власюк Марія Іванівна, ІІІ місце з хімії, учитель Максимова Любов Василівна, ІІІ місце з правознавства, учитель Марченко Михайло Володимирович, ІІІ місце у конкурсі –захисті  науково-дослідницьких робіт , учитель Возняк Ірина Ігорівна

-Ясюра Максим, учень  6-А класу, ІІІ місце з математики, учитель Жовнірчик Віра Володимирівна.

Васьків Назарій, учень 7 класу, ІІІ місце з хімії, учитель Максимова Любов Василівна.

Грос Анастасія, учениця 8 класу, ІІІ місце з історії, учитель Марченко Михайло Володимирович.

Середяк Ірина, учениця 10 класу, ІІ місце з технологій, учитель Химин Юлія Ярославівна, ІІ місце в чемпіонаті  міст Дрогобича та Стебника  серед збірних команд загальноосвітніх шкіл з легкої атлетики в бігу на 100 метрів, ІІІ місце в чемпіонаті  міст Дрогобича та Стебника  серед збірних команд загальноосвітніх шкіл з легкої атлетики в бігу на 200 метрів, учитель Редчиць Дмитро Васильович.

М’ятка Анастасія, учениця 9 класу, ІІІ місце з трудового навчання, учитель Химин Юлія Ярославівна.

Картавченко Діана, учениця 9 класу, ІІ місце з трудового навчання, учитель Химин Юлія Ярославівна.

Янів Анастасія, учениця 10 класу, ІІ місце з технологій, учитель Химин Юлія Ярославівна.

Голубінка Валерія, учениця 8 класу, ІІІ місце з польської  мови, учитель Винницька Зоряна Ігорівна.

Кулик Соломія, учениця 8 класу, ІІ місце з польської  мови, учитель Винницька Зоряна Ігорівна.

Полиняк Вікторія, учениця 9 класу, ІІІ місце з польської  мови, учитель Винницька Зоряна Ігорівна.

Мартинів Микола, учень 10 класу, ІІ місце з астрономії, учитель Жовнірчик Віра  Володимирівна.

Луців Ростислав,учень 3 класу, IІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови  імені Петра Яцика, учитель  Луців Наталія Василівна.

Гавран Віталій, учень 4  класу, IІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови  імені Петра Яцика, учитель Куріца Любов Михайлівна.

Іванко Христина, учениця 5 класу, IІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови  імені Петра Яцика, учитель Возняк Ірина Ігорівна.

Гац  Соломія, учениця 8 класу, ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі  учнівської  молоді імені  Тараса  Шевченка    , учитель Суховерська Ольга Мар’янівна, ІІІ місце у конкурсі учнівських проектів « Фізика навколо нас», учитель Яворська Віра Миронівна.

Возняк Вероніка, учениця 9 класу, ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі  учнівської  молоді імені  Тараса  Шевченка, учитель Буртова Анастасія Онуфріївна,  ІІІ місце конкурсу читців поезії « Франків огонь в одежі слова», учитель Розлуцька Анна Геннадіївна.

Бойко Христина, учениця 10 класу, ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі  учнівської  молоді імені  Тараса  Шевченка, учитель Возняк  Ірина Ігорівна.

Підганяк Марта, учениця 10 класу, ІІ місце конкурсу читців поезії « Франків огонь в одежі слова», учитель Возняк Ірина Ігорівна.

Старанні, допитливі, активні у громадському житті школи впевнено крокують до своєї мети, долаючи перешкоди. Їхнє життєве кредо: «Тільки цілеспрямована особистість досягне поставленої мети»:

Геврик Юлія, учениця  6-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі малюнка, присвяченого двохсот третій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка , учитель Яворська Віра Миронівна.

Рихліцька Софія, учениця  7 класу, ІІ місце у конкурсі серед студентів вищих навчальних закладів, учнів професійно-технічних закладів та загальноосвітніх шкіл  міста на краще написання реферату, присвяченого Дню пам’яті  Героїв Небесної сотні, учитель Суховерська Ольга Мар’янівна.

Романів Богдан, учень 7 класу,  ІІІ місце у конкурсі на кращий малюнок « У країні Закону і права», в рамках Всеукраїнського тижня права, вчитель Яворська Віра Миронівна.

Луців Ростислав, учень 3 класу, юний художник школи, учитель Луців Наталія Василівна, лауреат конкурсу читців поезії « Франків огонь в одежі слова», учитель Луців Наталія Василівна.

Кондратюк Вікторія, учениця 6-Б класу, королева шахів,

Буцяк Ян, учень 2-Б класу, король шахів.

Ліщинський Остап, учень 6-Б класу, чемпіон України та світу з хортингу.

 Коссак Роман , учень 10 класу, ІІІ місце в чемпіонаті  міст Дрогобича та Стебника  серед збірних команд загальноосвітніх шкіл з легкої атлетики в стрибках у довжину, вчитель Редчиць Дмитро Васильович.

Голубінка Наталія, учениця 7 класу, зірка сцени.,

Куріца Святослав, учень 6- Б класу, зірка сцени.

Левицький Ігор, учень 8 класу, зірка сцени.

У міському турнірі юних істориків команда нашої школи виборола ІІІ місце, учитель Марченко Михайло Володимирович. ПОДЯКА УЧНЯМ:

Живчин Людмилі, учениці 10 класу , Крупачу  Роману, учню  9 класу

Лучечко Анастасії, учениці 10 класу, Мартиніву Миколі, учню 10 класу

Середяк Ірині, учениці 10 класу.

Це наша гордість, це надія наша, це наше майбутнє:

Андрущенко Артем, Вишовський Роман, Гузан Давид, Дешева Яна, Карауш Богдан, Криницька Вікторія, Хамець Соломія, (2-А клас), Буцяк Ян, Іжик Лілія, Мотрич Богдан, Процик Святослав, Фещак Ростислав (2-Б клас), Ільницька Вікторія, Ковальчук Вікторія, Луців Ростислав, Семенишин Ростислав, Яцуляк Марія- Віолетта ( 3 клас), Волощак Марко, Гавран Віталій, Гесса Еріка, Єдлицька Марта, Завадка Максим,  Кузняк  Вікторія, Осадчих Арсен, Чушак Іван ( 4 клас), Іванко Христина,Фещак Вікторія, Фещак Марта ( 5 клас),Кабан Максим, Пістун Яна( 6-А клас),  Геврик Юлія, Кондратюк Вікторія (6- Б клас),Васьків Назарій ( 7 клас), Гац Соломія, Лаврик Степан-Володимир (8 клас), Козяк Віталій, Крупач Роман, Куріца Христина, Лепак Лілія ( 9 клас), Лучечко Анастасія ( 10 кл.).

Низький вам уклін за ваш важкий труд і від щирого серця щирі слова величезної подяки від всіх від батьків! Спасибі вам!

Читайте також: