Сніг не став несподіванкою для комунальних служб Дрогобича: техніка працювала на дорогах міста впродовж усіх вихідних

У суботу та неділю, 2 та 3 грудня, Дрогобич добряче засніжило. Однак, впродовж двох днів комунальні служби забезпечували посипку піскосумішшю та прибирання центральних доріг міста. Про це сьогодні, 4 грудня, під час понеділкової наради міського голови з керівниками структурних підрозділів міської ради повідомив заступник директора КП «Комбінат міського господарства» Володимир Красуляк.

Як зазначив посадовець, у суботу на дорогах міста працювали три одиниці спецтехніки, однак з погіршенням погодних умов у неділю ввечері було залучено до прибирання снігу шість одиниць спецтехніки.

Сьогодні комунальники розчищатимуть вулиці з меншою завантаженістю транспорту, а також вулиці у приватному секторі.

Також зранку до прибирання тротуарів залучили 62 прибиральників.

«Вночі з понеділка на вівторок ввечері синоптики прогнозують посилення снігопадів, тому не збавляйте темпів у прибиранні вулиць нашого міста. Також зверніть увагу на бічні вулиці, щоб мешканці могли безперешкодно ними пересуватися. Дякую за проведену вами роботу впродовж вихідних днів, однак ще раз наголошую — докладіть сьогодні максимальних зусиль, щоб прибрати всі проїжджі та пішохідні зони нашого міста», — наголосив комунальникам міський голова Тарас Кучма.

Також комунальники прибиратимуть та ліквідовуватимуть замети на тих ділянках вулиць, про які мешканці повідомляли за допомогою електронних сервісів.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: