Смарт-сіті: У Дрогобичі впровадили електронний сервіс, який дозволяє у зручній формі переглядати фінансові показники діяльності комунальних підприємств

На інтернет-порталі Дрогобицької міської ради впроваджено новий електронний сервіс «Аналітика фінансових показників комунальних підприємств міста», який дозволяє не просто ознайомитись з станом фінансових справ того чи іншого комунального підприємства, а в доступно-зрозумілій візуалізації проаналізувати його. Громадянам, які не працюють постійно з базами даних та документообігом, важко орієнтуватися у традиційних фінансових звітах з важкими і великими об’ємами даних. Однак дуже зрозуміло такі фінансові звіти виглядають на графіках, на яких чітко відображено зростання чи спадання показників даних. Також сервіс надає можливість порівняти показники декількох підприємств одразу.

Впровадити такий сервіс у Дрогобичі вдалось завдяки напрацюванням відділу ІТ та аналізу ДМР спільно з Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» (аналітично-ресурсна організація, яка займається боротьбою з корупцією, бюджетною політикою, забезпеченням прозорості органів влади).

«Завдяки сприянню центру «Ейдос» та підтримки міського голови і депутатського корпусу міської ради нам вдалося імплементувати такий сервіс, який дозволяє пересічному громадянину побачити та зрозуміти всю фінансову діяльність підприємств за декілька років — з 2015 по 2017 роки. Також важливим є і те, що проект не коштував бюджету міста жодної гривні», — прокоментував начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

Зазначимо, сервіс «Аналітика фінансових показників комунальних підприємств міста» містить фінансові показники діяльності всіх комунальних підприємств міста:

– КП “Комбінат міського господарства”
– КП «Дрогобичводоканал»
– КП «ЖЕО»
– КП “Управління капітального будівництва”
– КП “Дрогобичтеплоенерго”
– КП “Дрогобицький ринок”
– КП “Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича”
– КУ “Інститут міста Дрогобич”
– КП “Муніципальна Варта”
– КП “Дрогобицька лазня”
– КП “Кредо”
– ДКП “Екран”

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні