SMART-рейтинг: Дрогобич увійшов у трійку лідерів серед міст Львівської області

У п`ятницю, 26 січня, у Львівській обласній державній адміністрації оприлюднили рейтинг міст та районів Львівської області, за підсумками роботи у листопаді-грудні 2017 року.

За результатами рейтингового оцінювання, Дрогобич посів третє місце. Передують Дрогобичу міста Львів та Моршин.

Про це на щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділів міської ради та держустанов міста у понеділок, 29 січня, повідомив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Оцінювання проводилось за 11 показниками: злочинність, дошкільна та позашкільна освіта, якість середньої освіти (результати ЗНО), заходи в народних домах, гаряча лінія 112, охорона здоров’я, ринок праці, публічні закупівлі, інвестиції, промисловість, бюджет.

«Це лише проміжний результат, якого ми досягнули спільними зусиллями, працюючи на благо громади міста. Звичайно, нам хотілося б досягнути вершини цього рейтингу, однак у 2018 році ми зіткнемось з проблемами у освіті на медицині, які пов`язані з субвенційним недофінансуванням, а також прогнозований дефіцит бюджету становитиме близько 86 млн грн. Тому закликаю усіх працювати максимально ефективно, задля досягнення успішних результатів і надалі», — звернувся до присутніх керівників структурних підрозділів та держустанов міста Тарас Кучма.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні