Схід і Захід разом: Тарас Кучма зустрівся з дітьми з Донецької області, які перебували у Дрогобичі впродовж Різдвяних свят. ФОТО

У середу, 10 січня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся з дітьми з міста Бахмут Донецької області, які перебували у Дрогобичі впродовж 5-10 січня у межах програми «Схід і Захід разом».

Всього до Дрогобича прибуло 10 дітей та один вчитель, які впродовж свого перебування у Дрогобичі проживали у сім`ях дрогобичан. Тут вони святкували Різдво, ознайомилися з традиціями, культурою та побутом нашого регіону. Під час екскурсій гості відвідали музей «Дрогобиччина», церкву Святого Юра, дельфінарій «Оскар» у Трускавці. Також діти з Донеччини оглянули Дрогобич з висоти пташиного польоту, піднявшись на оглядовий майданчик Вежі Ратуші.

Як зазначає начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко, погодилися прийняти в період Різдвяних свят дітей з Донецької області колективи Дрогобицької ЗОШ №1, 2, 4, 5 та 16.

Зазначимо, що загалом у межах проекту «Схід і Захід разом» понад 200 молодих гостей відзначили Різдвяні свята у галицьких родинах у різних районах Львівської області.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні