Ще одна можливість глобалізації інвестиційних процесів у Дрогобичі. ФОТО

В рамках співпраці з Львівським «Центром розвитку місцевого самоврядування» до Дрогобича завітала делегація із Business Friendly Certification South East Europe (BFC SEE).

BFC SEE є унікальною програмою для підвищення якості муніципалітетів в країнах Південно-Східної Європи, яка надає муніципалітетам чітку дорожню карту для створення сприятливих умов ведення бізнесу та впровадження міжнародно визнаних стандартів ефективного і прозорого місцевого самоврядування.

Власне, для інвесторів, які розпочинають свою діяльність у країнах Південно-Східної Європи, BFC SEE служить стандартизованим інструментом оцінки місцевих умов для ведення бізнесу, із зазначенням того, які саме муніципалітети в регіоні забезпечують найкращий інвестиційний клімат.

В разі того, якщо делегація із Business Friendly Certification South East Europе визнає місцеві умови такими, які сприяють розвитку бізнесу, місто Дрогобич отримає сертифікат, який стане своєрідною приманкою для потенційних інвесторів. Адже, коли інвестор шукатиме місто, куди можна інвестувати гроші, то побачивши на карті місто сертифіковане BFC SEE – одразу розглядатиме його як потенційного місто-партнера.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма надав візитерам повну інформацію про місто і його здобутки та інформацію щодо загальної картини умов розвитку бізнесу у місті Дрогобич.
Представників BFC SEE надзвичайно зацікавив Дрогобич, зокрема його давня та велична історія. Також не обійшлося і без зацікавлення сайтом Дрогобицької міської ради, на якому гості одразу ж змогли переглянути бюджетну карту міста та пропозиції для потенційних інвесторів, тим самим переконавшись у відкритості керівництва міста для громади.

«Сподіваємось, що представники BFC SEE гідно оцінять умови для розвитку бізнесу у Дрогобичі і це неодмінно сприяє збільшенню потоку інвесторів у наше місто», – резюмував міський очільник Тарас Кучма.

IMG_6696

IMG_6697

IMG_6698

IMG_6704

IMG_6707

IMG_6708

IMG_6710

Читайте також: