СДЮШОР з велоспорту «Медик»

0:00 12 Липня 2016

29 червня по 03 липня 2016 року у Львові на велотреку проходив Чемпіонат України з олімпійських номерів програми.

В результаті: – серед чоловіків -Поляков Юрій- командна  гонка переслідування-4 км. та омніум – срібна медаль; – серед юнорів- Строгуш Віктор та Шимко Святослав – командна гонка переслідування- 4 км. – також срібло. Строгуш Віктор на цих змаганнях виконав норматив майстра спорту України!

З 06-по 10 липня 2016 року проводився ЧУ в індивідуальній гонці на час та індивідуальній груповій гонці у м. Біла Церква. Участь у гонці приймало більше 100 спортсменів із всіх областей України.

Чемпіоном України  серед юнаків у індивідуальній та груповій гонці став вихованець школи Паращак Ярослав. Також він виборов І місце у командному заліку в індивідуальній гонці.

Олеш Василь- бронзовий призер в інд. гонці та срібний призер в командному заліку групової гонки.

Ямельницька Марія – серед юніорок – бронзовий призер командного заліку групової гонки.

Шимко Святослав, Строгуш Віктор, Шимін Олег- срібні призери в командному заліку групової гонки серед юніорів.

Сектор з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту

Без назви-1

Зліва на право: Строгуш Віктор. Паращак Ярослав, Шимко Святослав.

Велоформу подарував для спортсменів школи колишній вихованець, учасник чемпіонату світу, переможець та призер міжнародних змагань, майстер спорту міжнародного класу- Володимир Білека.