У Ратуші відбувся черговий прийом громадян міським головою Тарасом Кучмою. ФОТО

Сьогодні, 11 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий особистий прийом громадян.
Разом із Тарасом Кучмою на прийомі громадян були присутні керівники певних структурних підрозділів, які разом з очільником міста надали громадянам роз’яснення щодо їхніх звернень.

Більшість питань, з якими зверталися жителі міста, стосувалися житлово-комунального господарства: ремонту покрівлі багатоповерхівок, ремонту доріг, освітлення вулиць, земельних питань. Також одна з мешканок міста звернулася до міського очільника з проханням допомогти вирішити питання усунення плати податків за нефункціонуючий цех або ж його продажу.

«Ми повинні допомагати жителям нашого міста та намагатися поступово вирішувати питання, зокрема житлово-комунальні, з якими вони звертаються, адже багато робіт у місті не виконувалось впродовж багатьох років і зараз ми повинні надолужити втрачене.», — такими словами міський голова завершив прийом, звернувшись до присутніх керівників структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.

Нагадуємо! Попередній запис на прийом до посадовця можна здійснити у кабінеті №3 міської ради або за допомогою електронних сервісів на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Приймальня» — «Запис на особистий прийом».

Читайте також: