Роз’яснення щодо публікації одного з інтернет-видань про судові позови Прокуратури Львівщини до Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету

У четвер, 2 листопада, на громадському інтернет-порталі Львова «Форпост» з’явилася публікація з назвою «Прокуратура Львівщини подала 7 позовів до суду на Дрогобицьку міськраду за незаконну передачу земель».

З метою роз’яснення ситуації та запобіганню недостовірного трактування інформації, висвітленій у цій публікації, зацікавленими особами інформуємо:

Щодо інформації про те, що місцевою прокуратурою пред’явлено 7 позовів до Дрогобицької міської ради, її виконавчого комітету та 7 фізичних осіб-підприєців, з метою визнання незаконними та скасування протиправних рішень щодо передачі ділянок і встановлення на них малих архітектурних споруд, то ці позови були пред’явлені з ініціативи Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету, оскільки необхідно було протидіяти незаконним рішенням, які були прийняті під час попередньої каденції. Відтак, як зазначено у публікації, на даний час 1 позов судом задоволено повністю, а ще 6 перебувають на розгляді.

Далі у публікації зазначено: «Окрім цього, прокуратура виявила непоодинокі факти використання земельних ділянок, на яких розміщено тимчасові споруди без дозвільних документів, а також зафіксувала випадки бездіяльності органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, які недостатньо реагували на порушення та не вживали заходів для притягнення зловмисників до відповідальності.

Відтак, за фактами самочинного встановлення тимчасових споруд, органами прокуратури зареєстровано 4 кримінальні провадження, до суду пред’явлено 14 позовів, зокрема, з метою скасування незаконних рішень органів місцевого самоврядування, демонтажу самовільно встановлених споруд та звільнення від них земельних ділянок.».

З цього приводу юристи Дрогобицької міської ради повідомили, що станом на 3 листопада 2017 року жодної інформації чи повідомлень про зареєстровані 4 кримінальні провадження та 14 позовів на адресу Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету не надходило.

Повний текст публікації «Прокуратура Львівщини подала 7 позовів до суду на Дрогобицьку міськраду за незаконну передачу земель» доступний за посиланням: http://forpost.lviv.ua/novyny/7761-prokuratura-lvivshchyny-podala-7-pozoviv-do-sudu-na-drohobytsku-miskradu-za-nezakonnu-peredachu-zemel

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: