За підтримки громади у міську дитячу лікарню Дрогобича придбали сучасне медичне обладнання. ФОТО

У четвер, 15 червня, Дрогобицькій міській дитячій лікарні передали довгоочікуване медичне обладнання. Це такі прилади, як комп’ютерний спірограф, вакуум-відсмоктувач, електрокардіограф, компресорний небулайзер та пульсоксиметри.

До придбання цього сучасного медичного обладнання долучились небайдужі дрогобичани, які пожертвували кошти, взявши участь у Благодійному творчому вечорі народної артистки України Ади Роговцевої.

На закупівлю медичного обладнання було витрачено 45 тис грн з міського бюджету. Решту коштів — 68 тис грн було зібрано під час проведення благодійного концерту.

Для урочистого передання сучасного медичного обладнання дитячу лікарню відвідав міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з начальником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою та організатор благодійного творчого вечора, волонтер — Леся Татарська. Відтак Леся Татарська, Тарас Кучма та Володимир Чуба вручили керівнику лікарні Оксані Стебельській медичне обладнання, яке слугуватиме якісній діагностиці та лікуванню дітей. Окрім цього Тарас Кучма та Володимир Чуба оглянули приміщення, в якому розпочато ремонтні роботи.

Нагадаємо, 5 травня у Дрогобичі відбувся благодійний творчий вечір «З тими, кого люблю» Героя України, народної артистки України Ади Роговцевої.

Читайте також: