Родину другої школи знову об’єднало свято «Від шкільної стежини до зірок України»

11 травня в актовій залі Дрогобицької спеціалізованої школи №2 знову лунали щирі слова привітань учням, які в поточному навчальному році здобули найвищі результати в навчанні, спорті, технічній та акторській творчості, яскравим співочим і танцювальним талантам. Багато слів вдячності прозвучало і на адресу педагогів, які зуміли знайти й розвинути здібності своїх вихованців. А про те, що здібних і працьовитих учнів у другій школі є надзвичайно багато, свідчать хоча б результати участі наших школярів у предметних олімпіадах у 2017-2018 н.р., в яких ми здобули 92 перемоги на міському рівні, 24 – на обласному і одну перемогу у Всеукраїнській олімпіаді. У загальному рейтингу серед шкіл Дрогобича і Стебника друга школа посіла І місце серед учнів основної школи і ІІ місце в старшій школі.

Традиційно на святі «Від шкільної стежини до зірок України» вручаються нагороди в таких номінаціях: «Учень року», «Спортсмен року», «Пісня року», «Танець року», «Актор року», «Художник року», «Лідер року», «Клас-лідер року», «Симпатія року», «Премія ім. Корнелії Мельникевич», «Премія Джорджа Фінлі», «Премія ім. Михайла Попеля», а також іменні премії знаних випускників школи Мирослава Мариновича та Ігоря Процикевича (список цьогорічних переможців усіх шкільних номінацій додаємо в кінці статті).

Особливістю цьогорічного свята стало те, що премії школярам вручали їхні вчителі: О.І.Кіліян, О.М.Дяків, А.Р.Бурий, В.В.Хом’якевич, Т.Д.Гоцій, С.О.Василюк, І.М.Юрчак, У.В.Угрин, І.С.Фляга, А.Д.Здебський, а також гості, які безпосередньо пов’язані з другою школою, тобто є її випускниками чи батьками теперішніх учнів: міський голова Дрогобича Тарас Кучма, віце-ректор Українського Католицького Університету, правозахисник Мирослав Маринович, директор музею І.Франка в Нагуєвичах Богдан Лазорак, сестра Ігоря Процикевича Любов Яневич. Одним словом, у залі зібралася одна велика родина, яка вболіває за сучасне і майбутнє рідної школи.

Вразили глядачів і надзвичайно професійні концертні номери у виконанні зразкових ансамблів «Калиновий цвіт», «FREEDANCE», ансамблю дівчат, оркестру народних інструментів, солістів Анастасії Мхітарян, Богдана Гоя, Максима Кіліяна, Христини Вихованець, Станіслава Лобанова та Андрія Прокопчука. Провели свято Ірина Фіголь та Ігор Качмарик.

Переможці шкільних номінацій за підсумками 2017-2018 н.р.

Учень року

Лідер року

Хомин Діана – 10-Б

Клас-лідер року

7-Б (кл.кер. – Дробиняк О. М.)

10-Б (кл.кер. – Черхавська Л. В.)

Пісня року

Кіндій Юрій – 11-А