Роботи з ремонту каналізаційної мережі вул. Бориславської призупинили через необхідність закупівлі нових труб та колодців. ФОТО

У понеділок, 31 липня, на вулиці Бориславській зусиллями КП «Комбінат міського господарства» та КП «Дрогобичводоканал» було продовжено роботи з очищення каналізаційних мереж, через несправність яких впродовж останніх 20 років відбувається затоплення проїзної частини під час дощових опадів.

Впродовж декількох днів комунальні служби проводили роботи з розчищення засміченої ливневої каналізації та колектора із залученням каналізаційно-промивної спецтехніки, яка, на думку комунальників, повинна була розчистити каналізаційну мережу. Проте в ході робіт каналізаційні труби від зношеності почали тріскати, а отже виявились непридатними до експлуатації в майбутньому. Відтак було прийнято рішення про їх заміну.

Як зазначив директор Департаменту міського господарства Роман Москалик, станом на сьогоднішній день закуплено нові труби та бетонні колодці. З понеділка заплановано відновити ремонтні роботи каналізаційної мережі на вулиці Бориславської.

Читайте також: