Роботодавцям Дрогобича повідомили про план заходів з додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру

Днями відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради.
Завданням робочої групи є здійснення контролю за легалізацією ринку праці в місті та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання, роботодавців та мешканців міста щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. Проведенням роботи з суб’єктами господарювання, у яких виплачується середня заробітна плата найманим працівникам нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

На засідання запрошено суб’єктів господарювання міста, які за даними звітності Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за березень 2018 року відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму.

З’ясовано, що недотримання встановленого законодавством мінімального рівня заробітної плати на цих підприємствах сталося через переведення працівників на неповний робочий день (тиждень) у зв’язку з відсутністю обсягів робіт, перебуванням окремих осіб у відпустках.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.

Членами комісії було проінформовано роботодавців щодо дотримання ними вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.

Сектор з питань праці ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні