Різдвяне привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми. ВІДЕО

Дорога дрогобицька громадо!

У переддень Різдва Христового засилаю вам найщиріші вітання!

Різдво Христове — це родинне свято, яке символізує не тільки народження Ісуса Христа, а й несе у собі філософський зміст, велику мудрість.

З історії про народження Ісуса Христа розуміємо, що пастирі, які першими прийшли на світло зірки, сприйняли новонародженого Ісуса, як простолюдина. І тільки мудреці, які прийшли зі Сходу, з почестями і розумінням величі, привітали новонародженого Месію.

Величним символом для нас християн є те, що саме у подобі немічного немовляти Бог прийшов, щоб спасти світ. Від немічного дитяти до зрілого віку, Ісус піддавався гонінню, критиці, зазіханню на його життя.

Боротьба добра зі злом триває й до нині. Чимало людей уособлюють себе царями, володарями світу, намагаються творити долю людства. Однак їхнім пріоритетом залишаються власні меркантильні інтереси. Наше з вами завдання не допустити цього. Адже найвищими людськими цінностями є гідність, свобода і життя.

Дорогі дрогобичани, закликаю усіх нас наслідувати смиренне життя Ісуса Христа, творити добро, забути про усі чвари й негаразди, стати відкритим один до одного, спільно долати усі перешкоди, щоб змінити наше життя і побороти зло.

У ці дні, на східних кордонах нашої країни, стоять воїни, які протистоять злим намірам агресора та окупанта. Саме ці хлопці та дівчата жертвують ціною власного здоров’я і життя задля миру в Україні. Не забуваймо згадувати їх у свої молитвах.

З нагоди Різдва Христового бажаю, щоб з частиною Вифлеємського вогню миру, який до нашого міста принесли пластуни, до ваших осель линуло добро. Нехай різдвяна коляда лунає у кожному домі. Злагоди вам і достатку.

Веселих свят! Христос народився!

З повагою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма

Читайте також: