Річну діяльність ТІЦу визнано відмінною, — Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

Керівник КП «Туристично-інформаційний центр» Ігор Чава прозвітував за рік діяльності підприємства на черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Як зазначив Ігор Чава, свою роботу підприємство розпочало у березні 2016 року. За цей час вдалося зробити чимало стартових кроків у напрямку промоції міста, результати якого помітно у кількості збільшення туристів у Дрогобичі в порівнянні з минулим роком.

Проте варто відзначити, що у статистиці вказано лише ту кількість туристів, які скористалися послугами Дрогобицького ТІЦу. Їхня загальна кількість значно більша.

Впродовж року діяльності у ТІЦі з’явився власний логотип, розроблено туристичні карти визначними місцями Дрогобича та іншу поліграфічну продукцію дубльовану іноземними мовами, встановлено туристичне ознакування. В ході своєї діяльності ТІЦ приділяє значну увагу перлині міста — Вежі Ратуші: Зокрема, розроблено вхідні квитки, проводяться тематичні екскурсії, атракції. У вихідні дні на Ратуші дрогобицькі сурмачі відіграють мелодію «Дрогобич слухає світ». Більше того, облюбований молоддю оглядовий майданчик Вежі став місцем освідчення у коханні.

Як зазначив Ігор Чава, значним досягненням у роботі ТІЦу є започаткування проведення вечірніх екскурсій містом. Кожен охочий може дізнатися таємниці Дрогобицької Ратуші та історію про те, як будинок може бути молодший за свій балкон, скуштувати каву зі сіллю, пізнати легенди та історію старовинного міста. Екскурсії проводяться щовівторка о 19:00 та щочетверга о 20:15. Взяти участь у екскурсії можливо здійснивши попередній запис у ТІЦі (тел. 097 786 60 09).

Цього року у місті було запроваджено Мобільний додаток «Дрогобич – Smart City». У своїй діяльності Туристично-інформаційний центр також використовує цей додаток, оскільки за його допомогою туристи та місцеві мешканці мають можливість записатися на екскурсії, дізнатися про туристичні принаді міста, отримати інформацію про заклади харчування та проживання, почерпнути важливу інформацію про події у місті.

Після переглянутої ґрунтовної презентації річної діяльності Туристично-інформаційного центру Дрогобича члени виконкому одностайно оцінили його роботу, під керівником Ігоря Чави, відмінною.

Фото: Туристично-інформаційний центр Дрогобича

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні