Ремонт доріг у Дрогобичі: Інформація станом на 15 травня

Станом на вівторок, 15 травня, у Дрогобичі завершено ремонт дорожнього покриття на перехресті вулиць В. Чорновола, В.Великого та 22 січня.

Продовжуються роботи з капітального ремонту вул. М. Грушевського та вул. Будівельної.

На вул. Будівельній приступили до ремонту тротуарів.

Сьогодні розпочались роботи з часткового поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Музичній – Театральній – Завалля.

Окрім цього, розпочинаються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття на вул. А. Шептицького на території лікарняного містечка.

Також триває поточний ремонт тротуарного покриття на вул. Івана Франка та заплановане відновлення брукованого покриття на ділянці дороги біля Катедрального собору Пресвятої Трійці УГКЦ. Продовжуються роботи з часткового капітального ремонту тротуарів на вул. Стрийській.

Про це повідомляють у Департаменті міського господарства ДМР.

Окрім цього, у Департаменті міського господарства, зважаючи на зауваження дрогобичан у соціальних мережах, надали роз`яснення щодо специфіки проведення поточного ремонту вулиць. Як зазначають у Департаменті, під час проведення поточного ремонту вулиць шляхом напилення асфальтного покриття та спеціальної емульсії можливо відремонтували лише неглибокі вибоїни, всі вибоїни, які є значними, ремонтуються опісля, залучаючи інші види спецтехніки.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні