Рада підприємців Дрогобича оголосила представникам навчальних закладів Дрогобича умови проведення практики студентів та перелік затребуваних фахівців

У вівторок, 14 листопада, у Дрогобицькій Ратуші відбулося засідання Ради підприємців. В ході засідання детально обговорили один з ключових пунктів порядку денного — ситуацію з підготовки фахівців навчальними закладами міста Дрогобича та перспективу їх працевлаштування.

Відтак про підготовку фахівців та існуючі спеціальності розповіли представники Дрогобицького механіко-технологічного коледжу та Дрогобицького коледжу нафти й газу. Після заслуханої інформації представники коледжів та підприємці обговорили умови проведення виробничої практики на підприємствах міста та затребуваність фахівців відповідних спеціальностей. Також в ході обговорення було розглянуто український та іноземний досвід проходження практики студентами.

Як наголосив голова Ради підприємців Орест Скірко, сьогодні підприємства потребують спеціалістів виробничих професій. Відтак представникам коледжів було озвучено низку пропозицій щодо працевлаштування випускників.

На завершення розгляду питання обидві сторони дійшли згоди щодо проведення подальших зустрічей з метою співпраці та створення ефективних умов навчання і працевлаштування для місцевої молоді.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні