Привітання Народного депутата України Богдана Матківського з Днем міста Дрогобича

Від щирого серця вітаю всіх дрогобичан із 926–річчям славетного міста Дрогобич та Святом Різдва Пресвятої Богородиці!

День міста – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

У цей святковий день бажаю всім дрогобичанам миру, щастя, любові та добробуту! Нехай Пресвята Богородиця візьме під свій Покров кожну родину, наше місто і всю Україну та пошле здоров’я, добро та довгоочікуваний мир!

Переконаний, що місто Дрогобич і надалі буде процвітати та квітнути у різнобарвному вінку українських міст на радість усім нам та нашим гостям.

З повагою,
Народний депутат України Богдан Матківський