Привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми з Днем медичного працівника

Дорогі працівники галузі охорони здоров’я!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначають День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні чи економічні мотиви. Вас не даремно називають хранителями життя, бо у ваших руках щодня опиняється сотні людських доль, які ви рятуєте своєю самовідданою працею. Професія медпрацівника не знає свят і вихідних, вона потребує великого терпіння, мужності й душевної чуйності.

Особливу подяку хочу висловити медичним працівникам, які, проявляючи мужність та патріотизм, несли та несуть свою службу у зоні бойових дій. Героїчно виконуючи клятву Гіппократа, медики ставлять під загрозу власне здоров’я та життя.

Сьогодні в Україні, в Дрогобичі зокрема, проводиться чимало реформ у системі охорони здоров’я. Переконаний, що наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам, а медичне обслуговування буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення.

Тож хочу подякувати вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця. Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою.

З повагою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма