Провокація на Броницькому сміттєзвалищі: Хто стоїть за підпалом сміття? ФОТО

(Місце підпалу сміття на Броницькому сміттєзвалищі)

У вівторок, 5 червня, близько 4:00 ранку на Броницькому сміттєзвалищі відбувся підпал сміття. Про це повідомили представники КП «Муніципальна варта», які близько 5:00 прибули на в’їзд до сміттєзвалища для забезпечення громадського порядку.

Також представники КП «Муніципальна варта» повідомили, що після їх прибуття до них підійшов охоронець, який є представником громади Брониця, і повідомив, що горить сміття. Опісля про пожежу було повідомлено службу порятунку. Оскільки в’їзд на сміттєзвалище перекритий насипом зі щебню, то вогнеборцям для того, щоб потрапити до місця пожежі, довелося об’їжджати дорогою з боку села Брониця.

З огляду на місце, де відбувся підпал та стежки, які ведуть до цього місця, стає очевидно та зрозуміло, що за цим стоїть особа чи група осіб, які вночі добре орієнтувалися на місцевості.

Більше того, насторожує й той факт, що у паливному баці спецтехніки, яка перебувала на території сміттєзвалища виявлено речовину, яка схожа на цукор. Відповідно цю техніку неможливо було задіяти до ліквідації пожежі. Це також свідчить про те, що підпал був спланованим. Також підпал сміття називають провокацією й очевидці, які прибули в момент, коли пожежу вже ліквідовували.

Як повідомило керівництво КП «Комбінат міського господарства», по даному факту ними було скеровано листа до Дрогобицького відділу поліції. На основі звернення працівники поліції виїхали на Броницьке сміттєзвалище і на місці зафіксували факти підпалу сміття та виявлення цукрової суміші у паливному баці спецтехніки.

Залишається відкритим питання: хто вчинив підпал, хто за цим стоїть, та на які наслідки очікували ініціатори пожежі на Броницькому сміттєзвалищі у Всесвітній день охорони навколишнього середовища?

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: