Пропозиції студентської молоді включать до стратегії розвитку міста Дрогобича. ФОТО

Дрогобич місто студентське, а університет є стратегічною для міста установою. Тому важливо, щоб студенти, які тут навчаються отримували не лише хороші знання, а й мали можливість якісно проводити своє дозвілля, зустрічаючись, спілкуючись та розважаючись. Тому важливо, щоб простори навколо навчальних корпусів університету та гуртожитків максимально відповідали студентським потребам.

10 травня вперше зі студентами Дрогобицького державного педагогічного університету була проведена стратегічна сесія, під час якої вони генерували ідеї, шукаючи відповіді на запитання “Яким ми хочемо бачити простір навколо навчальних корпусів та гуртожитків університету?”.

Цікавих креативних ідей було дуже багато і вони вийшли за рамки розвитку студентських просторів. Цікавими є ідеї створення студентського радіо, розвитку велоінфраструктури біля навчальних корпусів, ідея роздільного збору сміття, ідея створення креативних просторів біля корпусів та ін.

Всі ідеї були поділені по кількох важливих напрямках, до кожного з яких долучились учасники стратегічної сесії в залежності від зацікавлень. Надалі всі ідеї будуть підсумовані та подані в міську раду як пропозиції до стратегії розвитку міста в напрямку створення міста дружнього до студента. Також всі сформовані за напрямками робочі групи матимуть змогу надалі працювати над втіленням своїх ідей, отримуючи всю необхідну консультативну допомогу від нашої організації.

Участь у заході взяли ректор Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Надія Скотна, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, радник міського голови Олег Дукас, студентський ректор Дмитро Нагай, голова студентського профкому Ігор Гівчак.

У своєму зверненні студентам та учасникам круглого столу Тарас Кучма подякував їм за активну життєву позицію та особистий внесок у розвиток міста. Також міський очільник закликав молодь до частих зустрічей, де б молодь висловлювала своє бачення щодо розвитку міста та вирішення нагальних проблем. На останок Тарас Кучма наголосив, що завжди перед собою необхідно ставити високу планку, що обов’язково призведе до успіху.

Модератором заходу була Христина Яблонська — викладач УКУ та директор «Кузня Кадрів».

Організатором заходу виступила ГО «Український молодіжний прорив».

Нагадаємо, що вкінці березня уже відбулася зустріч міського голови Дрогобича з молоддю, де були присутні студенти педуніверситету. За підсумками цієї зустрічі опрацьовано усі запитання та пропозиції, які надійшли від молоді. Незабаром усі відповіді буде опубліковано на інтернет-порталі міської ради. Однак слід зауважити, що основні проблеми, які порушувала молодь, уже вирішуються відповідними структурними підрозділами міської ради.

За матеріалами ГО «Український молодіжний прорив»

Читайте також: